L modu

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar 2019 Honda civic sedan aracım var. Yolda giderken Kardeşim s moduna alacakken L moduna almış bir sıkıntı olmuş mudur acaba birde L moduna aldığımda mandalı bırakmıyor normal mi acaba ?

Oguz6

0
Aracınız
Normal hocam bir sıkıntı olmaz yaklaşık 100 km hız da ben yanlışlıkla l ye almıştım bir problem olmadı

Aracınız
Civic FC5 2019
Vallahi bende bi tedirgin oldum birde L moduna alındığında mandal bırakmıyor o normal mı arabayı alalı daha 1 hafta olmadı

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam mandalı kademe kademe konumlandırmışlar. D modunda en boşta hali S modunda biraz çekili hali L modunda tam çekili halinde kalıyor. Ben öyle algıladım kullanırken.

ywzckr

0
Arkadaşlar 2019 Honda civic sedan aracım var. Yolda giderken Kardeşim s moduna alacakken L moduna almış bir sıkıntı olmuş mudur acaba birde L moduna aldığımda mandalı bırakmıyor normal mi acaba ?

Hocam ben L moduna alip araci 140 a kadar cikardim hicbirsey olmuyor, hatta araci d modundayken fren yapin durdurun ayni hizda iken L moduna alip fren yapin aniden durucak araciniz frenleri de daha saglam tutacak. L modu alinca devir yukseldigi icin fren hidroliginin basinci artiyor ve arac daha iyi fren yapiyor, kaza yasayacak gibi olursaniz direk l ye alip frenlerseniz 160 km hizda bile 50-60 metrede duruyor arac tavsiye ederim boyle durumlarda ama normal kullanimlarda d-s arasinda degistirmenizde sorun olmaz yokus disinda surekli L moduna almayin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bilgilendirdiginiz için çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız bir sorun olacağını düşünmüştüm L moduna geçince ama birşey olmuyormus

Geri