Lastikte oluşan çatlak?

Bugün tekerleri kontrol eden lastikçi kanal derinliği normal olmasına rağmen oluşan çatlatlardan dolayı bu lastiklerin acilen değiştirilmesi gerektiğinden falan bahsetti siz ce ne kadar doğru arkadaşlar Araç 2018 fc5 lastiklerin üretim yılı 2017 İstanbulda ikamet ediyorum 2-3 senelik bir araçta nasıl olur yoksa Continental lastiklerin genelinde mi budurum var 20210421_171929.jpegScreenshot_20210422-024701_Gallery.jpeg

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba, size tavsiyem lastikleri bir Continental yetkili bayiine götürün ve durumu incelesinler. Gerekirse eksper çağırsınlar , lastik hatalı ise yıpranan kısmı kadar ödeme karşılığında yenisi ile değiştirebilirler daha da olmadı müşteri hizmetlerinden lastikle ilgili şikayetinizi dile getirin. Gördüğüm kadarıyla kullanıcı hatalı bir durum yok ama en net bayii karar verir
Bugün tekerleri kontrol eden lastikçi kanal derinliği normal olmasına rağmen oluşan çatlatlardan dolayı bu lastiklerin acilen değiştirilmesi gerektiğinden falan bahsetti siz ce ne kadar doğru arkadaşlar Araç 2018 fc5 lastiklerin üretim yılı 2017 İstanbulda ikamet ediyorum 2-3 senelik bir araçta nasıl olur yoksa Continental lastiklerin genelinde mi budurum var Ekli dosyayı görüntüle 264876Ekli dosyayı görüntüle 264877

Oppo cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bugün tekerleri kontrol eden lastikçi kanal derinliği normal olmasına rağmen oluşan çatlatlardan dolayı bu lastiklerin acilen değiştirilmesi gerektiğinden falan bahsetti siz ce ne kadar doğru arkadaşlar Araç 2018 fc5 lastiklerin üretim yılı 2017 İstanbulda ikamet ediyorum 2-3 senelik bir araçta nasıl olur yoksa Continental lastiklerin genelinde mi budurum var Ekli dosyayı görüntüle 264876Ekli dosyayı görüntüle 264877

4 yaşına gelmek üzere olan lastikte karşılaşılabilecek bir durum, lastiklerin değişim vakti gelmiş gibi görünüyor.

Aracınız
Civic FB7 2015
4 yaşına gelmek üzere olan lastikte karşılaşılabilecek bir durum, lastiklerin değişim vakti gelmiş gibi görünüyor.
4 yılda değişim konusu doğru diye bilinen ve lastik satmak isteyenlerin çokça kullandığı bir söylem, şöyle bir bilgi bırakıyorum

Oppo cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Yuksek hizlara asla cikmayin bu lastiklerle paramparca olur bir an once yeni 4 takim almalisiniz. Bunun nedeni en cok kaldirima cikmak cakilli yollarda kullanmaktan olur. FC5 kasa Turanzalar ile birlikte cikiyordu Continentalin boyle bir deseni yok. Bridgestone Turanza serisinin 205 55 16 boyutlarindaki lastik.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Yuksek hizlara asla cikmayin bu lastiklerle paramparca olur bir an once yeni 4 takim almalisiniz. Bunun nedeni en cok kaldirima cikmak cakilli yollarda kullanmaktan olur. FC5 kasa Turanzalar ile birlikte cikiyordu Continentalin boyle bir deseni yok. Bridgestone Turanza serisinin 205 55 16 boyutlarindaki lastik.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Turanza deil o lastik turanzalar tank gibi bende var iyiki turanza ülkemizin yollarında en geç yıpranan bridgestone turanza markadır turanza serttir ama dayanıklılıkta bir numara

Geri