Civic FC5 Led far cizgisi

Aracınız
Civic FC5 2017
Selamlar herkese
17 civic exe paket aracımda led farların çızgisi bozulmuş durumda.1-2 tane ledde eksen kaçıkligi mevcut.Düz bir çizgi elde edemiyoruz haliyle.Sorunun çözümünü bilen varmıdır?

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar herkese
17 civic exe paket aracımda led farların çızgisi bozulmuş durumda.1-2 tane ledde eksen kaçıkligi mevcut.Düz bir çizgi elde edemiyoruz haliyle.Sorunun çözümünü bilen varmıdır?
Duvara karşı aydınlattığı yerin Fotoğraf atabilirmisiniz hocam mercekli far gibi dümdüz bir çizgi yok zaten exe farlarında hafif çentikli verir.
Ekstra bir sorun varsa fotoğraftan daha iyi anlayabiliriz.

???? ??? ???????? (??????)
???? ??? ????????? ??-? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-????

Aracınız
Civic FC5 2017
fotoğraf atabilir misiniz lütfen
Duvara karşı aydınlattığı yerin Fotoğraf atabilirmisiniz hocam mercekli far gibi dümdüz bir çizgi yok zaten exe farlarında hafif çentikli verir.
Ekstra bir sorun varsa fotoğraftan daha iyi anlayabiliriz.

???? ??? ???????? (??????)
???? ??? ????????? ??-? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-????

868AB293-4604-4028-9409-5579811AF56F.jpeg
En son hali telefonda kayıtlı yok.Yarın çekerim.şu an daha kötü durumda.Eskiden dümdüz çizgisi vardı.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bendede biraz kayiklik var ama aldigimdan beri oyle oldugu icin sorun etmemistim, simdi aklima soktunuz :D varsa kolay bir ayari bende yaptirayim/yapayim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Herkesteki durum sağ tarafın sol taraftan bi kademe daha yukarda göstermesi mi?
Bi tanıdığım kia sportage kullanıyor onunkide böyle sorduğumda sol kısım her zaman daha aşağıda gösterir karşıdan gelenlerin gözünü almaması için demişti. Ne derece doğru yanlış inanın bilmiyorum.
Far konusunda uzman arkadaşlar daha iyi bilirler.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
herkesde ayni durum warsa sorun yok hocam zaten bende simdiye kadar dikkat etmemistim arkadas gibi gecen aksam ondeki araca yamuk wurunca farkettim aldigimizda oyle aldik buyuk ihtimal ama

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Herkesteki durum sağ tarafın sol taraftan bi kademe daha yukarda göstermesi mi?
Bi tanıdığım kia sportage kullanıyor onunkide böyle sorduğumda sol kısım her zaman daha aşağıda gösterir karşıdan gelenlerin gözünü almaması için demişti. Ne derece doğru yanlış inanın bilmiyorum.
Far konusunda uzman arkadaşlar daha iyi bilirler.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşınız doğru biliyor. Soldan sürüş modlu araçlarda sol far çizgisi her zaman sağ far çizgisinden aşağıda olur. Sağdan sürüş modundaki araçlarda da tam tersi geçerli.

Aracınız
Trafik hangi yönde akarsa karşı tarafa göre farin teki yere doğru hafif bakar. Örneğin Kktc de trafik yönü farklı olduğu için aynı şekilde önden bakıldığında sağ far aşağı bakar. Hatta buzlu cam olan farlarda daha da kısmak için siyah bant- folyo yeri vardır ve o kısma yapıştırılırdı.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri