Civic FB7 Lpg de enjektör sesi çözümü

İnternette epey bir araştırma yaptım 20x10x10 ya da 20x20x10 ölçülerini bulamadım önce brc bayiilerinde sonra sanayiye bakacağım artık internetten bulan olursa ve buraya yazarsa çok faydalı olur diye düşünüyorum. Bilgi ve video için de ayrıca teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba Arkadaşlar ;

Bende Brc yetkili servisinde yaptırdım . Ellerinde orijinal yukarıda bahsedilen lastik şeklinde malzemeden taktılar . Yetkili servisler ücretsiz müdahale ediyorlar . Ayrıca lpg göstergesi ile ilgili de müdahale ediyorlar . Bana garantiden arka tank içinde bulunan bir parçayı sipariş ettiler .

İyi günler .

Sadece hayal et

Necat

0
Benim yaşadığım şehirde lpg ci diye birşey veya herangi adam akıllı usta yok.
Video da da işlem gayet basit görünüyor. 20x20 ve 10 başlı takoz bulsam ve Kendim yapabilir miyim. ne diyosunuz ?

2013 Eco Honda Civic Elegance AT.
Kardeş uygulama basit çokta ustalık gerektiren birşey değil anahtarı tutan herkes yapabilir bence :) 20×20mm takoz burcunun bir miktarını kesersen (videoda kısa taraf diyor) kesilen bölüm üste gelirse daha rahat uygularsanız takoz yüksekliği 15mm bulursan uygulama kolaylığı açısından daha da kolay olur

SM-T700 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba Arkadaşlar ;

Bende Brc yetkili servisinde yaptırdım . Ellerinde orijinal yukarıda bahsedilen lastik şeklinde malzemeden taktılar . Yetkili servisler ücretsiz müdahale ediyorlar . Ayrıca lpg göstergesi ile ilgili de müdahale ediyorlar . Bana garantiden arka tank içinde bulunan bir parçayı sipariş ettiler .

İyi günler .

Sadece hayal et

lpg göstergesi derken? hangi ildesiniz bu arada? brc servisine gidip ne diyelim?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Necat

0
Vidanın numarasını bilmiyorum 10 numara anahtarın tuttuğu vida olacak

Civicdaşlar ürün bu ölçüm yaptım arkadaşın dediği gibi burç çapı 5mm cıvata çapı 6mm
n11.com'dan TCCP 2020 06 Çift Taraf Civatalı Titreşim Takozu Çap:20 seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
https://urun.n11.com/diger/tccp-2020-06-cift-taraf-civatali-titresim-takozu-cap20-P205850228

Elinize saglik guzel paylasim. Ancak videoda sesin cok azaldigini ben fark edemedim. Diger arkadaslarin gorusu nedir acaba? Brc nin enjektorlerinin kendi dogal sesi traktor gibi. Takozdan sonra bu ses aynen devam ediyor gibi. Yaniliyor muyum acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri