Civic FC5 Lpg deposu sıfırlanması

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar bunu daha öncede yaşamıştım bugün araç boştayken gaza bastım biraz birden lpg deposu sıfırda gözüktü ve uyarı sinyali ötmeye başladı fakat lpg deposu yarıya kadar doluydu kontağı kapatıp aracı tekrar çalıştırdım uyarı gitti depo yarıda gözüküyorda ama ses takıldı sanırım ne olduğundan emin değilim hala sinyal sesi ötüyordu arabadan inip aracı kapatıp kitlememe rağmen ses durmamıştı en son binip tekrar çalıştırdım lpg den benzine alıp tekrar lpg ye aldım aracı sonra düzeldi daha önce yaşadığımda da aracı kapatıp açınca düzelmişti servise gidince sormayı düşünüyorum böyle bir sorun yaşan ya da bilen var mı ?

35 ARS 909

Aracınız
Lpg filtreniz tıkanmış olabilir mi? En son ne zaman değiştiniz. Yeterli basınç oluşmadığında bazen sapıtabiliyor.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Lpg filtreniz tıkanmış olabilir mi? En son ne zaman değiştiniz. Yeterli basınç oluşmadığında bazen sapıtabiliyor.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracımı alalı daha 6 ay oldu hocam bu kadar kısa sürede filtrenin değişmesi gerekir mi bilemedim 2020 aralık ayı çıkışlı araç

35 ARS 909

Ad Soyad
mustafa akgül
Aracınız
Civic FC5 2021
2021 civic bendede bugün oldunaynı problem depoyu fulledim sustu bidaha yaparmı bilmiyorum

Ad Soyad
mustafa akgül
Aracınız
Civic FC5 2021
Çok saçma bir sorun aracı benzine alınca uyarı lambası susuyor sizin depo bitmiş miydi yoksa depo doluyken mi uyarı verdi

35 ARS 909
BENZİNE GEÇTİĞİMDE 2 IŞIK YANIYOR LPG AMA BAZEN ŞAMANDIRA TAKILI KALIYORMUŞ AYNI PROBLEMLE TEKRAR KARŞILAŞIRSAM BAYİ İLE İLETİŞİME GEÇECEĞİM SİZDE BİR İRTİBATA GEÇERSENİZ HABER VERİR SENİZ SEVİNİR.

Aracınız
Civic FC5 2020
BENZİNE GEÇTİĞİMDE 2 IŞIK YANIYOR LPG AMA BAZEN ŞAMANDIRA TAKILI KALIYORMUŞ AYNI PROBLEMLE TEKRAR KARŞILAŞIRSAM BAYİ İLE İLETİŞİME GEÇECEĞİM SİZDE BİR İRTİBATA GEÇERSENİZ HABER VERİR SENİZ SEVİNİR.

Daha 2 kere yaşadım bu sorunu şuanda bi sıkıntı gözükmüyor 6000 de araç 10 binde söylemeyi düşünüyordum ama bi arayıp sorabilirim sanırım

35 ARS 909

Geri