Civic FC5 Lpg gostergesi sorunu

2018 Ocak cikisli fc5 sahibiyim bildiginiz uzere sanirim hazirana kadar olan araclarda lpg anlik tuketim ve mesafe gostermiyor bu olayi cozebilen bir arkadas ciktimi acaba

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Aracınız
Merhaba

2018 eco 29 Mayıs trafik çıkışlı Fc5 araç sahibiyim. Benim aracımda da aynı şekilde LPG modunda anlık tüketim, kalan menzil vs. göstermiyor. Sevise sorduğumda F1 modellerinde o özellik var dediler ??? Bana mantıklı gelmedi. Sonuçta aynı platformdan çıkmış bir araç , birebir aynı fakat bizimkinde yok. Çözüm bulan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Slm 2018 yılı 6 aya kadar satın alınmıs fc5 ler ıcın lpg anlık yakıt ve kalan km olayını gosterme olayını basaran arkadas oldumu

Aracınız
Civic FC5 2017
Slm 2018 yılı 6 aya kadar satın alınmıs fc5 ler ıcın lpg anlık yakıt ve kalan km olayını gosterme olayını basaran arkadas oldumu

bugun 2 farklı ildeki servisi aradım biri dediğimi anlamadı, ikincisi ise makyajlılarda bu düzeltildi ama sizin araçta takılacak yer yok + temin edebileceğimiz modül yok takmak için fabrikadan öyle geliyor denildi. delirecem !!!

Aracınız
Civic FC5 2017
Benim 2012 model i 20 vardı sonradan LPG taktırdım anlık benzin tüketimi LPG deyken LPG olarak gösteriyordu ve gayet stabil çalışıyordu ve doğru sonuç veriyordu. 2017 civic eko exe de gösteremiyor. Honda ya Yuh diyorum. O zaman neden fabrikasyon LPG diye satiyorsunuz. Sonradan taktırılanlar bile anlık yakıt miktarını gosteriyor. Bence topluca mail filan atmalıyız eksik ve kusurlu mal bence ben bilmiyordum boyle olduğunu.

VIA_A3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Benim 2012 model i 20 vardı sonradan LPG taktırdım anlık benzin tüketimi LPG deyken LPG olarak gösteriyordu ve gayet stabil çalışıyordu ve doğru sonuç veriyordu. 2017 civic eko exe de gösteremiyor. Honda ya Yuh diyorum. O zaman neden fabrikasyon LPG diye satiyorsunuz. Sonradan taktırılanlar bile anlık yakıt miktarını gosteriyor. Bence topluca mail filan atmalıyız eksik ve kusurlu mal bence ben bilmiyordum boyle olduğunu.

VIA_A3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hayır nasıl bir modülse arabada koyacak yer yokmuş + temin edemiyorlarmış.

Kaldık mı bir çuval altınla koca şehirde beş parasız :D

Geri