Civic FB7 Lpg montajı

Aracınız
Civic FB7 2014
Arkadaşlar selamlar 2014 model fb7 aracıma tüp taktırmak istiyorum. İstanbul avrupa yakasında işini iyi yapan bildiğiniz bir yer var mı acaba? Ve son aylarda lpg taktıran var mı maliyetleri merak ediyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
maslak oto sanayi çevre oto.. kesinlikle memnun kalırsın.. marka ya göre değişiyor fiyatlar.. peşin ödersen iskonto yaparlar..

Aracınız
Civic FB7 2013
ben atiker grand taktırdım, daha 500km anca bindim bir sorun yok, brc taktirmazsaniz kesinlikle atiker gold ya da grand taktırın derim.
ama bence atiker, brc den cogu yönde daha iyi bir kit. hemde daha ucuzken.

Aracınız
Civic FB7 2014
ben atiker grand taktırdım, daha 500km anca bindim bir sorun yok, brc taktirmazsaniz kesinlikle atiker gold ya da grand taktırın derim.
ama bence atiker, brc den cogu yönde daha iyi bir kit. hemde daha ucuzken.

Fiyat nekadar kardeşim dediğin kitin dokun yeri benzin kapağında mı, brc sitelerinde direk honda kit diye satılan kitler var o yuzden biraz kararsızım sonuçta hondanında önerdiği bi marka

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar selamlar 2014 model fb7 aracıma tüp taktırmak istiyorum. İstanbul avrupa yakasında işini iyi yapan bildiğiniz bir yer var mı acaba? Ve son aylarda lpg taktıran var mı maliyetleri merak ediyorum.

Ben fc5 aracıma İstanbul anadolu yakasında candan mühendislikte taktırdım gerçekten İstanbul'un en iyileri kesinlikle tavsiye ederim anadolu yakasında taktırmayı düşünürseniz. Zaten incelerseniz biraz göreceksiniz en iyileri olduklarını.

Aracınız
Civic FB7 2013
Fiyat nekadar kardeşim dediğin kitin dokun yeri benzin kapağında mı, brc sitelerinde direk honda kit diye satılan kitler var o yuzden biraz kararsızım sonuçta hondanında önerdiği bi marka

dolum depoda evet ve aparatsiz. 2500tl 8 taksit.
ben yeniden lpg taktiracak olsam yine atiker taktiririm. ama gold grand hala kararsizim:)

Aracınız
Civic FB7 2014
dolum depoda evet ve aparatsiz. 2500tl 8 taksit.
ben yeniden lpg taktiracak olsam yine atiker taktiririm. ama gold grand hala kararsizim:)

Valla hocam kafamı karıştırdın ya gidip bayılacaktım brc ye paraları şimdi içime kurt düştü neredeyse iki katı fiyat farkı var değer mi değmez mi bilmiyorum arabayada kıyamıyorum sıfır aldımızdan beri bizde kafam çok karıştı

Aracınız
Civic FB7 2013
Valla hocam kafamı karıştırdın ya gidip bayılacaktım brc ye paraları şimdi içime kurt düştü neredeyse iki katı fiyat farkı var değer mi değmez mi bilmiyorum arabayada kıyamıyorum sıfır aldımızdan beri bizde kafam çok karıştı

tercih sizin tabiki, son donemde son kass civiklerde sabah gec çalışma problemlerini ve sorunun brc lpgnin regülatörünü değiştirerek çözüldüğünü cok yerde okudum. ve enjektorleri bozulan onlarcası var. brc platinium diye birsey cıkmış.
ben hicbir markayı kotulemem ya da övmem, kendim taktım diye iyide demem, bende brc,atiker, zavoli ve prins arasında gidip geldim.
brc yi gürültülü ve bozulmaya musait enjektorleri birde genel itibariyle cok arıza acması sebebiyle eledim tabiki fiyatida etkendi.
prins i bakim maliyetleri ve söylenmesede cok sorunlu kitleri olduğundan eledim fiyatida unutmayalım brcden pahalı( en iyi kit prinstir deselerde ben inanmıyorum,cunku piyasada gezin herkes prins takıyor ve kimse yoğurdum eksi demiyor)
zavoli cok iyi bir kit herseyiyle cok kaliteli ancak servisi pek bulunmuyor onuda oyle gectim.
atiker genel olarak iyi montajla sorunsuz kullaniliyor. heryerde servisi ustasi ve parcasi var, prins bakimi 300 iken atiker 70 e halloluyor. enjektor takimi prins 1500tl iken atiker 600 tl.
hangi ildeyseniz araştırın atiker ve iyi bir montaj ve ayar ile sorunsuz binersiniz.
ben ayda 2000 km biniyorum kmde 20krs kar etsem aylik 400 tl karım oluyor ve lpg taksidim 300tl :) lpg takilabilen araca lpg taktirmamak mantikli degil bence.
son olarak atiker gold mu grand mı olayını atiker takmayan bir ustadan öğrenin derim, ben emin olamasamda grand kitten daha cok kazandiklari icin.onu taktiklarini düşünüyorum.

Geri