Lpg ortalama yakıt

Lpg avg gösteriyor mu ortalama yakıt bulamadım lütfen yardım fabrika çıkış lpg li ekranda ortalama kaç km hızla gittiğimi gösteriyor ben 100k de ne kadar yaktığını görmek istiyorum bulamadım

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Otomatik exe fc5 sadece şehir içi 28-30 kr arası.. lpg tüketimi. Bu arada lpg 2.63

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
2010 Fd6 otomatik kullanıyorum. Brc taktıralı 3 hafta oldu. 1200km yok yaptım ve 5. Depoyu doldurdum. Şehiriçi şuan lpg de 36 38 kuruş civarı tüketimi var. Normal olduğunu düşünmüyorum. Bu konuda düşüncesi olan var mı?

SM-N9208 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Lpg avg gösteriyor mu ortalama yakıt bulamadım lütfen yardım fabrika çıkış lpg li ekranda ortalama kaç km hızla gittiğimi gösteriyor ben 100k de ne kadar yaktığını görmek istiyorum bulamadım

Arkadaşım herkes yanlış okumuş yazdığını, kendi tüketim miktarını söyleyip boşuna bulup da sen bakmaya uğraşma demişler heralde :)))

Araç duruyorken, direksiyonda bulunan menü tuşuyla gerekli yeri bulabilirsin (şu an tam hatırlamadığımdan hangi menülere girileceğini o yüzden bi uğraş, bulamazsan tekrardan bakıp yazayım)
Not: araç hareket halindeyken menülere giriş izni vermez ;)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Eskiden bende bu değerleri görüyordum şimdi aynı gaz oranı ile 270 i biraz geçiyor. Şehiriçim belki daha fazla olabilir ondandır.

2015 Elegance Eco

Malesef dediğin gibi,
110 a sabitleyip rampalarda manuel e aldığımda 5.2 yakıt oranı gördüm eco mod açık vaziyette
(2013 eco)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri