Civic FD6 LPG Tankı hakkında

Ad Soyad
Hüseyin
Aracınız
Honda HRV
Arkadaşlar araç muayenesi yaklaşıyor tank değişimi yapacağım suan üzerinde 40 litrelik mevcut ben 60 litrelik taktırmak istiyorum bunun arabaya bir dezavantajı varmı bilgilendirirseniz sevinirim

SM-A217F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Biraz daha fazla yer kaplar ve ağırlık yapar. Devamlı uzun yol yapıyor iseniz taktığınıza değer.

Aracınız
Civic FC5 2018
Projede bir değişikliğe sebep olacak mı onu da öğrenmek lazım. Benim tank garantiden değişirken bir büyük istediğimde tekrar proje ve muayene gerekiyor dedikleri için vazgeçmiştim

Aracınız
Civic FC5 2020
Projede bir değişikliğe sebep olacak mı onu da öğrenmek lazım. Benim tank garantiden değişirken bir büyük istediğimde tekrar proje ve muayene gerekiyor dedikleri için vazgeçmiştim
Zaten ömrünü tamamlayan tanklarda değişim olduğunda proje değişir yeni proje ile devam edilir sizinkisi farklı ama

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Arkadaşlar araç muayenesi yaklaşıyor tank değişimi yapacağım suan üzerinde 40 litrelik mevcut ben 60 litrelik taktırmak istiyorum bunun arabaya bir dezavantajı varmı bilgilendirirseniz sevinirim

SM-A217F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geçen yaz ben değiştirdim 10 yıllık süre dolduğu için.
ilk depo 55 litre idi, 52 litrelik takıldı. 45'lik taktırsam dedim ama 50-56 litre arası olanların şamandırası farklı, daha aşağı litreli olanların ki farklı imiş. O nedenle yine o aralıkta mevcut şamandıraya uygun tankı taktırmıştım. Değişim sonrası belge veriyorlar, muayeneye giderken tank değişim belgesini gösteriyorsunuz.

Aracınız
Civic FB7 2012
Maliyet bilgisi var mıydı? Mümkünse TL cinsinden olan ve olmayan maliyet bilgisi.
Bu günlerde, özellikle FB7 sınıfı için LPG tank değişim soruları çoğalacak tahmin ediyorum.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Maliyet bilgisi var mıydı? Mümkünse TL cinsinden olan ve olmayan maliyet bilgisi.
Bu günlerde, özellikle FB7 sınıfı için LPG tank değişim soruları çoğalacak tahmin ediyorum.
Geçen yıl Prins marka sistem için yine Prins markalı tankı 500-TL'ye taktırdım 52 litrelik olanı. Şuanki fiyatlar hakkında bilgim yok maalesef.

Yukarıdaki linkten değişim yaptırdığım tankın önceki ve sonraki halini görebilirsiniz.

UGUR19

0
Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba, benim FB7 nin BRC simit tankın 10 yılı bu ay bitiyor, yakın zamanda simit tank değişimi yapan oldu mu, güncel fiyatlar nedir acaba?

Aracınız
Civic FB7 2013
Geçen hafta bir arkadaş değiştirdi tankı, 42 litrelik tank sanırım 2400 gibi bir para verdi. Fiyatlar dövizden dolayı katladı.

Geri