Lpg tavsiyeniz?

Aracınız
Civic FB7 2013
Selamun aleykum arkdaslar aracim Honda civic 2013 elegance km 80000 de. Bu benim ilk Hondam ve aracim benzinli bu araca gaz taktirmak istiyorum hangi Marka modeli onerirsiniz ve onerirken fiuat bilginiz varsa onlarida ogrenmek isterim

Aracınız
Civic FB7 2013
3 ay once 2300 tl ye atiker grand taktirdim. Cok sukur memnunum. Tavsiye ederim

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@Meert uzun süre veya kısa süre kullanıma göre tercih yapılabilir. Atiker en uygun fiyatlı olanıdır. Parçasıda ucuzdur. Ardından Brc, Lovata, Zavoli gelir. Daha sonra Romano, Landirenzo, Pirins gelir.
Tavsiyem
> Enjektör sessiz olsun.
> Obd 2 olan yeni sistem beyin olsun.
> Bakım periyotları ve fiyatları önemli.
> Araca uygun kitin takılması.
> En önemliside takan usta işin ehli, tecrübeli ve deneyimli olmalı! Problem olursa sizi mahrum etmemeli!

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FB7 2013
Yani diyorsunuzki atiker grand obd2 olandan taktir.? Peki yakit duurmu nasil rolantide hizli kullanmayan biri olarak soruyorum cok yaktiriyormu yada az yaktiran nedir? Ilk kez gazli arac kullancam konuya yabanciyim

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Yani diyorsunuzki atiker grand obd2 olandan taktir.? Peki yakit duurmu nasil rolantide hizli kullanmayan biri olarak soruyorum cok yaktiriyormu yada az yaktiran nedir? Ilk kez gazli arac kullancam konuya yabanciyim
Ben Atiker kullanmıyorum. Fakat bu konuda ihtisas sahibi hocamız var size yardımcı olur.
@Hakan_1453

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Kesinlikle tavsiye ederim. 3 senedir kullanıyorum. Yakıt problemim ilk zamanlar oldu. o da kitten kaynaklı değil. Atiker grand obd2 kiti taktırırken enjektor nozullarını 2.2 mm. yapılmasını söylüyorsun ve ayar yaptırarak yoluna devam ediyorsun hocam. Gidip prinse brc ye bir dunya ücret ödemene gerek yok. Enjektörleri 2 ohm. Çok hızlı ve tekli olup yanma odasına en kısa mesafeden bağlanabiliyor. Regülatörü tek parça döküm çabuk ısınır geç soğur böylelikle yakıt tasarrufu sağlar. Yedek parça ucuz ve servis ağı yaygın. Benzinden bir farkı yok. Önemli olan iyi bir montaj.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Kesinlikle tavsiye ederim. 3 senedir kullanıyorum. Yakıt problemim ilk zamanlar oldu. o da kitten kaynaklı değil. Atiker grand obd2 kiti taktırırken enjektor nozullarını 2.2 mm. yapılmasını söylüyorsun ve ayar yaptırarak yoluna devam ediyorsun hocam. Gidip prinse brc ye bir dunya ücret ödemene gerek yok. Enjektörleri 2 ohm. Çok hızlı ve tekli olup yanma odasına en kısa mesafeden bağlanabiliyor. Regülatörü tek parça döküm çabuk ısınır geç soğur böylelikle yakıt tasarrufu sağlar. Yedek parça ucuz ve servis ağı yaygın. Benzinden bir farkı yok. Önemli olan iyi bir montaj.
Hocam BRCnin nozulları kaç mm. peki biliyormusunuz?

Aracınız
Civic FB7 2013
Ve arkdslarimada sordum bana atiker gold diyor arada kaldim ne yapmaliyim grand mi gold mu?

Geri