Civic FC5 Lpg ve benzin tüketimi

Burda 520 km yol yaptınız fakat mevsim ve yol durumunu da belirtirseniz sağlıklı olacaktır fabrika çıkışlımı LPG niz acaba
Mevsimsel durumdan ziyade aynı yolu aynı zamanda gittigim icin diğer kullandigim araçlarla kıyaslama yaptım lpg depoları standart büyüklükte olmasına rağmen diğerlerinden daha çok yol katettim onu vurgulamak istedim

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Ben de konusuna denk gelmişken sormak istiyorum aracınızı LPG ile kullanırken eco moddan çıkartıyor musunuz ? Ve hangi viteste kullanıyorsunuz d mi yoksa s mi ?

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar bu degerler super. Ancak sunu belirtmekte fayda var kullanilan mesafe hava yol trafik kasis viraj isik hepsi icine girince tam bir sehir ici oluyor. Bu şartlar altında minimum 13 14 litre.. 8 litreler harika degerler nerdeyse fabrika verisinden dusuk sehir ici ortalama.

.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar bu degerler super. Ancak sunu belirtmekte fayda var kullanilan mesafe hava yol trafik kasis viraj isik hepsi icine girince tam bir sehir ici oluyor. Bu şartlar altında minimum 13 14 litre.. 8 litreler harika degerler nerdeyse fabrika verisinden dusuk sehir ici ortalama.

.
Bende az önce arkadaşa o yüzden sordum şehir olarak neresi diye birde psikolojik olarak az yakma ya odaklanmış konumdayız aracımız dan sürüş konusunda zevk alamıyoruz maalesef ben artık kasmıyorum İstanbul şehir içi ortalama 11 lt LPG ile gidiyorum 0,36-0,39 kurul arası yakıt gidiyor yoğun trafik de bence normal dizel megan da 0,35-,038 kuruş arası yakıyor fazlada kastırmak gereksiz tabii bu dediklerim İstanbul içi için

Aracınız
Civic FC5 2019
Valla hocam dun Ankara dan geldim. Biraz sehir ici dolastim . 7.8 lt ile biraktim. Bugun cocukla bi carsi pazar yapalim dedik. Hemen 9.2 olmus. 13 e kadar yolu var. Dediginiz gibi dizellerle hemen hemen aynı şekilde gidiyor.

.

Aracınız
Civic FC5 2020
Valla hocam dun Ankara dan geldim. Biraz sehir ici dolastim . 7.8 lt ile biraktim. Bugun cocukla bi carsi pazar yapalim dedik. Hemen 9.2 olmus. 13 e kadar yolu var. Dediginiz gibi dizellerle hemen hemen aynı şekilde gidiyor.

.
Toprağım ben de şimdi LPG depo bitti 305 km istanbul içi yol yaptı 10.8 lt 100 km de yazıyordu araç 23000 oldu km yaptıkça oturuyor demek ki diye düşünüyorum ama LPG ALDIĞIMIZ YERLERİN ÇOK ÖNEMİ VAR benzin mazot gibi denetleme yok LPG DE

Geri