Maalesef nazar değdi :(

IMG_4955.jpgIMG_4960.jpg maalesef aracın köşesini betona sürttüm. Durum bu. Servise götürücem ama kaskoyu bozdurmam. Sizce ne kadar tutar masrafı? Ortalama bi fiyat verebilir misiniz ve hangi işlemler uygulanır

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=15669]olu1903[/MENTION] Geçmiş olsun, marşpiyel plastik boyansa da önemli değil, kapı kısmı için yerinizde olsam boyatmam güzel bir rötuş yapıp kullanırım.
Dediğim gibi yapar iseniz de marşpiyel tamir ve boyası için kasko mini onarım üzerine 100-200 TL vererek halledebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 8030Ekli dosyayı görüntüle 8031 maalesef aracın köşesini betona sürttüm. Durum bu. Servise götürücem ama kaskoyu bozdurmam. Sizce ne kadar tutar masrafı? Ortalama bi fiyat verebilir misiniz ve hangi işlemler uygulanır

geçmiş olsun. bu yaz baya nazar yaptı, çoğumuzun aracında bu tür nazar boncukları var. biri de benim. kaskon da mini onarım hakkın varsa tam ona uygun bir hasar. yeni yaptırdım bende. servislik bişey yok bence.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkür ederim hepinize. Bugün servisle görüştüm kapıyı komple boyayalım dediler:) 800 tl de para istiyolar. kabul etmedim kapıya sadece rötüş yaptıracağım. Marşpiyel için ne yapmam gerek ve ne kadardır sadece o işlem [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] [MENTION=12391]renovatio[/MENTION]

Teşekkür ederim hepinize. Bugün servisle görüştüm kapıyı komple boyayalım dediler:) 800 tl de para istiyolar. kabul etmedim kapıya sadece rötüş yaptıracağım. Marşpiyel için ne yapmam gerek ve ne kadardır sadece o işlem [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] [MENTION=12391]renovatio[/MENTION]

dediğim gibi kaskonda mini onarım hakkın varsa ücretsiz yada düşük bir meblağa yaptırabilirsin..

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri