Maestro marka polisaj makinesi

[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] benimki cacık çıktı :D

michelin lastikten polisaj makinasına :)

Hocam kullanınca görüşlerini paylaşır mısın?

havalar biraz daha iyileşsin deneme yapacağım , daha önce elle çizik giderici ve cila yaptım ama çok yordu hem de tam olmadı , o yüzden bu makineyi aldım. güzele benziyor , deneme amaçlı çalıştırdım tork ayarı falan var.

havalar biraz daha iyileşsin deneme yapacağım , daha önce elle çizik giderici ve cila yaptım ama çok yordu hem de tam olmadı , o yüzden bu makineyi aldım. güzele benziyor , deneme amaçlı çalıştırdım tork ayarı falan var.

Hocam daha önce makine kullanmadıysanız dikkatli olun, boyayı fazla ısıtıp yakabilirsiniz, elinizle panelin ısısını sürekli kontrol edin ;)

Hocam daha önce makine kullanmadıysanız dikkatli olun, boyayı fazla ısıtıp yakabilirsiniz, elinizle panelin ısısını sürekli kontrol edin ;)

tavsiyeni dikkate alıcam . yapabileceğime inanıyorum , bu makinelerin yer cilası için olanları var bilirsin büyük , onlardan kullanmışlığım var :)

Bende bosch un yan kuruluşu skill var 5 yıl önce 350 yl ye aldım 100 e yakın araba yaptı daha maşallah tık demedi tavsiye ederim

Emre BAYRAK Saygılar....

Bide arkadaşlar işin erbabı değilseniz boyalı plastik aksamlara çok yüksek devirde ve uzun tutmayın ısınmadan dolayı boyayı kabuk gibi atıyor

Emre BAYRAK Saygılar....

Geri