Makyaj Aynası Led

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Arkadaşlar Fd6 ların makyaj aynasına led yapmak istiyordum uzun zamandır fakat piyasadaki sofit ledlerin kafaları kalın geldiği için yurtdışı malum siteden sipariş verdim. Biraz fazla göndermişler. İsteyen olursa kargo ücretini kendisi karşılamak koşuluyla 2 adet hediye edebilirim.

iPhone cihazından gönderildi.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011

Ekli dosyalar

• ImageUploadedByTapatalk1539696174.24.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1539696174.24.jpg
    68.5 KB · Görüntüleme: 30

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar Fd6 ların makyaj aynasına led yapmak istiyordum uzun zamandır fakat piyasadaki sofit ledlerin kafaları kalın geldiği için yurtdışı malum siteden sipariş verdim. Biraz fazla göndermişler. İsteyen olursa kargo ücretini kendisi karşılamak koşuluyla 2 adet hediye edebilirim.

İnce düşünce tebrikler hocam :eek:k:

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
g�zel d�ş�nce ancak kargolar o kadar pahalı ki aynı paraya atta pahalıya gelebilir :D
Kargo ücretleri, bu tip bir gönderi için ortalama 6 TL. Kargo dahil 6 TL'ye bu ledleri hangi internet sitesinden alabilirsiniz? Arkadaşımız düşünmüş ve Türkiye'de zor bulunduğu için hediye etmek istemiş. Küçümsemeye gerek yok...

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Sorun yok arkadaşlar isteyen varsa kargoyu da ben öderim. Amacın dışına çıkmayalım;niyetimiz arkadaşlarımıza yardımcı olmak,birbirimize faydamızın dokunması. Kargoyu kendisi versin dememin sebebi gerçekten kullanacak olan birisinin eline geçmesi,nasılsa ürün/kargo bedava alayım dursun niyetiyle birisinin eline geçmemesiydi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Maşallah. İşte bu güzeldi. Ameller niyetlere göredir. Güzel niyetli kardeşim. Helal olsun.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Kargo ücretleri, bu tip bir gönderi için ortalama 6 TL. Kargo dahil 6 TL'ye bu ledleri hangi internet sitesinden alabilirsiniz? Arkadaşımız düşünmüş ve Türkiye'de zor bulunduğu için hediye etmek istemiş. Küçümsemeye gerek yok...

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kim senin kimseyi küçümsediği yok iyi oku haddini bil birini itham etmeden önce emin ol. Kargo firmalarıda zam yaptı son zamanlarda karg göndermediğin belli açılış ücretleri 10 tl den başlıyor mesafeye görede değiştiren şirketler var.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
kim senin kimseyi küçümsediği yok iyi oku haddini bil birini itham etmeden önce emin ol. Kargo firmalarıda zam yaptı son zamanlarda karg göndermediğin belli açılış ücretleri 10 tl den başlıyor mesafeye görede değiştiren şirketler var.

Öncelikle haddini bilmesi gereken kişi "İki gün önce foruma üye olup, daha kendini bile tanıtmadan" dalga geçer gibi yorum yapan sizsiniz. İhtiyacınız yoksa kargo parasını bahane edip boş yorum yapmayın. Kargo ücretlerini de gayet iyi biliyorum . Cuma günü 6 TL 'den gönderdim. Güncel kargo ücretlerini bi araştır istersen ...

Ekli dosyalar

• photo7407.png
    photo7407.png
    43.4 KB · Görüntüleme: 26
Geri