Civic FC5 Makyajlı 2019 Civic Sedan Elegance 1.6 Eco Kısa İzlenimlerim

Aracınız
Civic FD6 2011
fazla oldu kusura bakmayın, bu renk ve bu jant fikirlerinizi merak ediyorum? (makyajlı elegance alıp bu jantı düşüncem)

Aracınız
Civic FD6 2011
bu aracı bir süre önce malatyadan buldum ama benden önce davrandı başka bir kişi, satın alamadım, araç sahibinin nosunu tekrar aradım jant için , S-line jantı dedi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Renk ve jant uyumu güzel olmuş. Jantlar spor otomobil havası vermiş.
fazla oldu kusura bakmayın, bu renk ve bu jant fikirlerinizi merak ediyorum? (makyajlı elegance alıp bu jantı düşüncem)

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FC5 2019
Herkese merhabalar.
Foruma yeni katıldım. Rs ve eco paketleri son 2 haftada test ettim. Eco paket alma niyetindeyim. 148500'e kadar fiyat aldım. Araci gerçekten beğendim artılarını yazmayacağım. Aklımda kalan tereddüt ettiklerim şöyle.
Koltuk kumaşı ve iç döşeme kumaş kalitesi daha iyi olabilirdi.
100km üzeri biraz sesli olabilir.
Frenler iyi fakat bastıkca sanki karşı bir mukavemet uyguluyor gibi geldi.
Test aracinda araç içi sanki plastik gicirti sesi duyar gibi oldum.
10bin km bakım periyodu ve sorun olduğunda honda sürekli sorunları kullanıcıya yıkmaya çalışıyor yorumları dışında aracı çok beğendim ve alma niyetindeyim.

Tabi öncelikle aracimi satmam gerekli ilan çıktım bekliyoruz. 1.2 tsi manuel 2013 jetta kullanıcısıyım. Nasip olursa civic sahibi olacağız.

Araç ile ilgili sizlerin tecrübelerinizi de duymak isterim.

Herkese iyi forumlar.

Aracınız
Civic FC5 2020
Herkese merhabalar.
Foruma yeni katıldım. Rs ve eco paketleri son 2 haftada test ettim. Eco paket alma niyetindeyim. 148500'e kadar fiyat aldım. Araci gerçekten beğendim artılarını yazmayacağım. Aklımda kalan tereddüt ettiklerim şöyle.
Koltuk kumaşı ve iç döşeme kumaş kalitesi daha iyi olabilirdi.
100km üzeri biraz sesli olabilir.
Frenler iyi fakat bastıkca sanki karşı bir mukavemet uyguluyor gibi geldi.
Test aracinda araç içi sanki plastik gicirti sesi duyar gibi oldum.
10bin km bakım periyodu ve sorun olduğunda honda sürekli sorunları kullanıcıya yıkmaya çalışıyor yorumları dışında aracı çok beğendim ve alma niyetindeyim.

Tabi öncelikle aracimi satmam gerekli ilan çıktım bekliyoruz. 1.2 tsi manuel 2013 jetta kullanıcısıyım. Nasip olursa civic sahibi olacağız.

Araç ile ilgili sizlerin tecrübelerinizi de duymak isterim.

Herkese iyi forumlar.

hiç tereddüt etmeyin hocam, gönül rahatlıgıyla alın siviq'inizi... sabaha kadar kimse detaylı yazmamış olursa sorularınızın cevabını işteyken yazacağım. iyi geceler.

Geri