Civic FC5 Makyajlı kasa fc5 hakkında

gunesec

Özel Üye
Bayilere ne zaman geleceği hakkında bilginiz var mı acaba? Ayrıca aradaki fiyat farkına değer mi? Donanım olarak eklenen neler var, iyileştirme yapılan parçalar var mı?

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim, forumda yeniyim. Uygun bölümde değilse silinebilir ya da taşınabilir.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yarın bütün bayilerde lansmanı yapılacakmış, bende V kayış değişimi için Ankara Bora’da olacağım, bir aksilik olmazsa makyajlı Civic’i de fotoğraflayıp paylaşmayı düşünüyorum :)

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
Bayilere ne zaman geleceği hakkında bilginiz var mı acaba? Ayrıca aradaki fiyat farkına değer mi? Donanım olarak eklenen neler var, iyileştirme yapılan parçalar var mı?

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim, forumda yeniyim. Uygun bölümde değilse silinebilir ya da taşınabilir.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Resimlerden goruldugu kadar sadece honda sensing paketi eklenmis multimedya ekrani uzerine tuslar eklenmis ve on tamponun alt kisminda degisiklik olmus.
Burada 2018 sonunda piyasaya surulen kasanin aynisi diyebiliriz.
Bu ay icinde hatchback modeli ufak bir makyajla piyasaya suruluyor burada aciklamalarda tek dikkatimi ceken nokta extra ses yalitim sistemi bagaj kismi,ön ve arka çamurluklar ve zemin olmak uzere.

Aracınız
Civic FC5 2019
Anlık bilgi verebilecek kimse var mıikinci el araç alma arefesindeyim, makyajlılar lansmanı yapılıyor acaba makyajsızlarda bir fiyat güncellemesi olmuş mu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda Jazz
Ayın 14 dunde tum bayılerde olacak multı medya hıssedılır dugmeler eklenmıs daha önce dokunmatıktı ve gormek gerekıyordu kaza olasılıgı fazlaydı serıt takıp aktıf curuz kontorl carpısma onleyıcı tampon degısklıgı dıkız aynası gece goruşlu olmus ses yalıtımı bıraz daha onemsenmıs bende 2018 excuvıte vardı 1 hafta once sattım fıyatlarda ındırım olacagına ınanıyorum o zaman tekrar sıfır alacam

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam sıfır makyajsız exe 150 altına inmezse 3 5 bınde ikinci elini bakacağım. Dediğiniz güvenlik paketleri güzel hoş ama exe+ olarak ekstra ücretle alınıyor diye biliyorum onu da zaten 150 160 arası vermezler bilemedin 160 170 arası

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Eylül sonu ekim başında satışı olacak diye söyledi Doğan Kabak Youtube videosu yapmış. Gelen ekstralar sadece yeni güvenlik elemanları. Şerit takip adaptif cc ve çarpışma önleyici fren sistemi gibi. Ama direk aracı durdurmuyormuş bu fren sistemi. Şerit takip için de Türkiye’de paralı otoyollar dışında sıkıntılı durumlar oluşabilir. Lakin manuel versiyon gelmesi biraz keyif verici. Keşke hb modele sport+ manuel gelse

Aracınız
Honda Jazz
Hocam sıfır makyajsız exe 150 altına inmezse 3 5 bınde ikinci elini bakacağım. Dediğiniz güvenlik paketleri güzel hoş ama exe+ olarak ekstra ücretle alınıyor diye biliyorum onu da zaten 150 160 arası vermezler bilemedin 160 170 arası

Valla pıyasaya bakıyorum 2018 lere bıle sıfır fıyatı yazmıslar fıyatı cok abartanlar var 1 aya kalmaz fıyatlar duser

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Birkaç saat önce Ankara Honda Bora'daydim, elegance donanımda özellikler makyajsız executive'e bayağı yakın. Ayrica jantlarda artık gri farkli bir jant. Akşam fotolar ile izlenimlerimi paylaşırım :)

Geri