Makyajlı kasa ROOT işlemi..

Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar
İlla youtube şart değil usb ye attığınız video klipleride izleyebilirsiniz. Hız ve kota açısından sağlam bir internet paketiniz varsa Netflix, spotify, tv kanalları izleme ve değişik uygulamalar yüklenebiliyor ve izlenebilir.
Ben değişik bulduğum için anlık hız gösteren bir uygulama yükledim güzel çalışıyor
Bu arada yüklediğim bu uygulamanın arka fon rengi rakamların rengi istediğiniz gibi değiştirilebiliyor.

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Gerçek hızı gösteriyor mu? Sapma oluyor mu? Gayet güzel olmuş.

aykutoğlu

Özel Üye
Gerçek hızı gösteriyor mu? Sapma oluyor mu? Gayet güzel olmuş.

Uzun uzun deneme fırsatım olmadı +/-1 km felan anca oynuyor stabil ve anlık olarak normal gösterge ile arasında çok az bir fark var. Güzel bir yolda hız sabitleme ile denemek lazım
Ama renkleri felan ayarlama işi hoş aracımın içi mavi ambians o yüzden mavi yaptım hoş oldu

Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar
Uzun uzun deneme fırsatım olmadı +/-1 km felan anca oynuyor stabil ve anlık olarak normal gösterge ile arasında çok az bir fark var. Güzel bir yolda hız sabitleme ile denemek lazım
Ama renkleri felan ayarlama işi hoş aracımın içi mavi ambians o yüzden mavi yaptım hoş oldu
Aslında bu konuda herkes kullandığı programlardan bahsetse biz de bilgi sahibi olsak. Mesela program yükleyince kasma, donma yapıyor mu? Ya da kaç programa kadar sınırı var donmaması için vs.

aykutoğlu

Özel Üye
Aslında bu konuda herkes kullandığı programlardan bahsetse biz de bilgi sahibi olsak. Mesela program yükleyince kasma, donma yapıyor mu? Ya da kaç programa kadar sınırı var donmaması için vs.

Güzel bir komuya değindiniz
Ben cmdroid.com adresinden şunları yükledim:
IMG_1233.JPG

Kasma donma çalışmama gibi bir sıkıntı yaşamadım.
Uygulamalar düzgün çalışıyor ama yandex menüler felan her şey türkçe olmasına rağmen harita üzerinde yazılar bi garip belki ayarlardan felan düzelir ama kurcalamadım zaten kendi navigasyonu var carplay haritalar var gerek yok dedim sildim.
6 uygulama ile dahili belleğin %30 u anca doldu sıkıntı çıkmadı.
Youtube için farklı sitelerde reklamsız APK lar felan var onlarıda deneyip bilgi veririm.

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar
Güzel bir komuya değindiniz
Ben cmdroid.com adresinden şunları yükledim:
Ekli dosyayı görüntüle 257986

Kasma donma çalışmama gibi bir sıkıntı yaşamadım.
Uygulamalar düzgün çalışıyor ama yandex menüler felan her şey türkçe olmasına rağmen harita üzerinde yazılar bi garip belki ayarlardan felan düzelir ama kurcalamadım zaten kendi navigasyonu var carplay haritalar var gerek yok dedim sildim.
6 uygulama ile dahili belleğin %30 u anca doldu sıkıntı çıkmadı.
Youtube için farklı sitelerde reklamsız APK lar felan var onlarıda deneyip bilgi veririm.

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Süpersiniz. Verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederim. Umarım en kısa zamanda ben de yükleyip deneyimlerimi paylaşırım.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Ücretsiz şekilde adım adım anlatılmış. Böyle kişilerden Allah razı olsun diyorum.
Yanlız arkadaşlar bir uyarıdan bahsetmemiş işlem sırasında aracı kurcalamayın klima, camlar, ışıklar vs oynamayın ve usb kabloyu sabit olması için pc yi oynatmayın

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Merhaba hocam, sanırım sen bu işlemi yaptın? Sormak istediğim şu; bu arkadaşların çektiği ilk videonun altında gereken malzemeler olarak win10 yüklü laptop yazmış. Senin laptopun işletim sistemi nedir?. Bendeki laptop win7, acaba bir sıkıntı olurmu bunu merak ettim.

aykutoğlu

Özel Üye
Merhaba hocam, sanırım sen bu işlemi yaptın? Sormak istediğim şu; bu arkadaşların çektiği ilk videonun altında gereken malzemeler olarak win10 yüklü laptop yazmış. Senin laptopun işletim sistemi nedir?. Bendeki laptop win7, acaba bir sıkıntı olurmu bunu merak ettim.

Yorumlardan birinde bir kullanıcı "Windows 7 ile yaptım sorun yok" yazmış ben Windows 8.1 ile yaptım sıkıntı olmadı

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Yorumlardan birinde bir kullanıcı "Windows 7 ile yaptım sorun yok" yazmış ben Windows 8.1 ile yaptım sıkıntı olmadı

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Bugün kablo aldım. Bakalım ilk fırsatta deneyeceğim. Olmazsa fabrika ayarlarına döndürürüm ?

Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar
Geri