Civic FC5 marka modeldeki gariplik

kyo

Ad Soyad
doğan ünal
Aracınız
Civic FC5 2020
öncelikle herkese merhaba;
2 aynı aracı 5664’den sorgulattığımda benim araç honda civic 4d dream 1.6 125 olarak görünüyor fakat aynı araç arkadaşımın sorgusunda executive+ 1.5 182 Ov olarak görünüyor. İkimizdede 2020 model executive+ var benim neden aracımda öyle bir görüntü alınıyor ilgilen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Ad Soyad
Mimer İslan
Aracınız
Civic FB7 2013
Sigorta yaptırdığınız şirketin bir hatası olabilir. Çok üzerinde durmamak gerekiyor önemsiz bir hata. Şase no ile sorgularsanız doğrusunu göreceksiniz. Benim fd6 civic vardı o da 1.4 değişik bir şey çıkıyordu :D

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
öncelikle herkese merhaba;
2 aynı aracı 5664’den sorgulattığımda benim araç honda civic 4d dream 1.6 125 olarak görünüyor fakat aynı araç arkadaşımın sorgusunda executive+ 1.5 182 Ov olarak görünüyor. İkimizdede 2020 model executive+ var benim neden aracımda öyle bir görüntü alınıyor ilgilen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Hocam tam emin değilim .Lakin tahminde bulunayım.Ben sorduğunuz soruyu şöyle anladım 2 adet executive+ var sizde ve arkadaşınızda arkadaşın 5664 bilgisinde executive çıkıyor...Sizin aracın 5664 plaka sorgulamasında Dream çıkıyor...doğru mu anlamışım.

Sizin Dream yazmasının sebebi ; Noter de Ruhsat çıkarken kayıtlara öyle kaydedilmiş olabilir.Noterdeki görevli kişinin dikkatsizliği olabilir..Bence en net cevabı ruhsatın çıktığı yer yani Noter verir. Dream ile executive arasında baya fark var hem donanımsal hemde maddi...Ben olsam Ruhsatı bile düzeltirdim..Çünkü alım satımda herkes 5664 e mesaj atıyor...alıcıyı işkillendirebilir müşteri bile kaçırır..

Aracınızın Ruhsatında ne yazıyor ise 5664 de de aynısı yazması gerektiğini düşünüyorum...Saygılar

Son düzenleme:
Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
noter arac marka modelini girerken bazen umursamadan ilk cıkanı işaretliyor ben her arac aldıgımda özellikle teyit ettiriyorum yoksa ordaki görevli ne yazarsa o cıkar

Geri