Marş Zor Aldı

6 Günlük Sıfır FC5 im Var Benzin LPG Benzin de Kullanıyorum Araca Sabah Herzamanki Gibi Marş Verdim Almadı Bidaha Verdim 3 4 saniye sonra aldı zor Bi Şekilde Aldıktan Sonra Marşı Denemek İçin Kontak Kapatıp Açtım Aldı Neden Yapar Bunu İstanbul Gibi Fazla Soğuk Olmayan Biyerde

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam simdi normal birsey mi bu. Frene basmayacak miyiz. Bende bugun servise gittim. Frene basmadan calismaz dedi. Ben frene basmadan calistiriyorum dedim. Adam dondu kaldi. Sonra dedi arabayi aksam birak regulatorde basinci ölçelim sabah ölçelim basinc azalmissa regulator arizalidir degisim yapariz dediler.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Birde hocam eger akım cekiyordusa simdiye kadar neden sorun olmadida simdi sorun oluyor. 2 aydir kullaniyorum birsey yoktu. Son 1 haftadir mars gec alıyor

Birde hocam eger akım cekiyordusa simdiye kadar neden sorun olmadida simdi sorun oluyor. 2 aydir kullaniyorum birsey yoktu. Son 1 haftadir mars gec alıyor

Bilmiyorum ki ustam zaten fazla bişe bilen birine benzemiyor Du ben anlatırken böm böm bakıyordu bana sadece durumu anlattım araç yanında oda onu dedi hiç bir bilgim yok onun dediği harici servis te ustaydı oda onu dedi

Bilmiyorum ki ustam zaten fazla bişe bilen birine benzemiyor Du ben anlatırken böm böm bakıyordu bana sadece durumu anlattım araç yanında oda onu dedi hiç bir bilgim yok onun dediği harici servis te ustaydı oda onu dedi

Ben arabayi bir kac gun daha deniyecem sabahlari. Sonra bi aksam birakacam servise dedigi gibi olcumu yapsinlar bakalim ne olacak.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Frene basarak çalıştırdığınızda stop lambaları yandığı için çok az zorlanıyor olabilir. Basmayınca akım çekmediği için rahat dönüyordur. Aracınızı çok kullanmıyorsanız akünüzde biraz zayıf kalıyor.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ustanin dedigi gibi olsa butun fc5 lerde ayni sey yasanmasi lazim. Hepsinde olmadigina gore dedigi yalnis. Ben dedigimi yaptiktan sonra sonucu burdan yazarim. Eger sizinde baska bi bilginiz olursa paylasirsiniz
Sen yap bize yaz benim gittiğim usta bunu dedi bende şaşırdım

Frene basarak çalıştırdığınızda stop lambaları yandığı için çok az zorlanıyor olabilir. Basmayınca akım çekmediği için rahat dönüyordur. Aracınızı çok kullanmıyorsanız akünüzde biraz zayıf kalıyor.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Çok kullanılan bir araç değil evet

Ustanin dedigi gibi olsa butun fc5 lerde ayni sey yasanmasi lazim. Hepsinde olmadigina gore dedigi yalnis. Ben dedigimi yaptiktan sonra sonucu burdan yazarim. Eger sizinde baska bi bilginiz olursa paylasirsiniz

Tabiki de 1000 bakımı için başka bir servis e gideceğim o zaman da sorucam

Aracınız
Civic FC5 2018
Iyi aksamlar aracim 2018 eco elegance. Arabayi alali 1 ay oldu 1000 km bakimina goturdum bugun. Sabah bakima goturmeden once ilk.marsi araba almadi. Bugun ustaya durumu soyledigimde bu mars almama olayinin zaman zaman oldugunu baska araclarda da oldugunu havalarin soguk olmasi ile alakali oldugunu arabayi calistirmadan once iki defa anahtari mars almadan cevirip aksamlara elektrik verildikten sonra arabayi calistirmanin dogru olacagini soyledi. Durumun devami durumunda arabayi goturmemi ve gereken parca degisimlerini yapabileceklerini soyledi. Bu sabah bu mars almama olayini yapmadan once bir on dakka arabayi calistirmadan radyo dinledim ve sabah erken cikmistim evden hava soguktu. Durumun devami durumunds buradan bilgi paylasirim.

Geri