memleket havası..

Vali

0
Aracınız
Civic FC5 2018
beklentiyi fazla tuttuğumuz için oldu o memnuniyetsizlik. parlak göstersin arabayı, ufak tefek çiziklere karşı korusun, kedi kuş pisliği diyorsan yaptır. su kaydırma, taş vuruğu benim hayalkırıklıklarım. belki de yapan iyi yapmadı.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Anladım, sanırım seramik kaplamaya okadar para vermektense boya koruması yaptıracağım. Bizim garaj açık kuş pisliği ağaç yaprağı dutu reçinesi komşunun sofra kırıntıları eksik olmuyor. Hatta branda kullanmayı bile düşünüyorum. Bütün verdiğiniz cevaplar için tekrar teşekkür ederim :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Anladım, sanırım seramik kaplamaya okadar para vermektense boya koruması yaptıracağım. Bizim garaj açık kuş pisliği ağaç yaprağı dutu reçinesi komşunun sofra kırıntıları eksik olmuyor. Hatta branda kullanmayı bile düşünüyorum. Bütün verdiğiniz cevaplar için tekrar teşekkür ederim :)

rica ederim. kullandığım branda, tavsiye ederim. 2018712_153515184.jpg

Vali

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Brandayı nerden temin edebilirim ve kaça almıştınız? Bir de brandanın terletme yaptığı ve araca zarar verdiği söyleniyor. Size bir sıkıntı çıkardı mı?

havalandırma delikleri var ve içi miflonlu. ben kontrol ettim terletme yapmadı. ben aldığımda 185tl idi, zam gelmiş kurla alakalı sanırım.

n11.com'dan Guard Premium Honda Civic Sedan 2016 Sonrası Miflonlu Branda Gri seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
https://urun.n11.com/branda/guard-p...n-2016-sonrasi-miflonlu-branda-gri-P255514531

Vali

0
Aracınız
Civic FC5 2018
havalandırma delikleri var ve içi miflonlu. ben kontrol ettim terletme yapmadı. ben aldığımda 185tl idi, zam gelmiş kurla alakalı sanırım.

n11.com'dan Guard Premium Honda Civic Sedan 2016 Sonrası Miflonlu Branda Gri seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
https://urun.n11.com/branda/guard-p...n-2016-sonrasi-miflonlu-branda-gri-P255514531

Doğru neye zam gelmedi ki son zamanlarda

Geri