Merhabalar

Aracınız
Civic FC5 2019
27.05.2019 tarihinde Honda Mutluhan'dan yeni aracıma satın aldım. Kazasız belasız keyifli sürüşlerimiz olsun inşallah

Gökhan İSTEKLİ
29 yaşındayım
Öğretmenim
İstanbul Sancaktepe'de ikamet ediyorum. Çoğunluk iş sebebiyle Sancaktepe-Kartal-Pendik ve Sultanbeyli bölgelerindeyim.
2019 CIVIC SEDAN ELEGANCE ECO 1.6 (125) OV NAVI
Bilmeyenler için sigorta kasko yapılırken
Araç Kodu Aracın Markası Arac Tipi Model Bedel
0611087 HONDA CIVIC SEDAN ELEGANCE ECO 1.6 (125) OV NAVI 2019 138.500,00 ₺

Hayırlı uğurlu olsun aracınızı alırken dizel araç fiyatı aldınız mı acaba, dizel fiyatları ne durumda ?

hiç sormadım. önceki aracım 2014 seat ibiza 1.4 85hp style idi. 30 kr civarında yaktığından lpg ye devam etmeyi düşündüm direkt. bakalım bunda da aynı seviyeyi yakalayabilecek miyim. 155 bin civarında olabilir liste fiyatından yapılan hurda indirimiyle falan.

Merhaba adaşım.
Hayırlı olsun aracınız.
Kazasız belasız iyi günlerde kullanmak nasip olsun.

Hayırlı olsun aracınız güzel günlerde kullanın.

27.05.2019 tarihinde Honda Mutluhan'dan yeni aracıma satın aldım. Kazasız belasız keyifli sürüşlerimiz olsun inşallah

Gökhan İSTEKLİ
29 yaşındayım
Öğretmenim
İstanbul Sancaktepe'de ikamet ediyorum. Çoğunluk iş sebebiyle Sancaktepe-Kartal-Pendik ve Sultanbeyli bölgelerindeyim.
2019 CIVIC SEDAN ELEGANCE ECO 1.6 (125) OV NAVI
Bilmeyenler için sigorta kasko yapılırken
Araç Kodu Aracın Markası Arac Tipi Model Bedel
0611087 HONDA CIVIC SEDAN ELEGANCE ECO 1.6 (125) OV NAVI 2019 138.500,00 ₺
Hayırlı uğurlu kazasız olsun. Benim merak ettiğim istanbul trafigi için hibrit araclar daha avantajlı degil mi?

Hayırlı uğurlu kazasız olsun. Benim merak ettiğim istanbul trafigi için hibrit araclar daha avantajlı degil mi?
Ben karma kullanıyorum sayılır E5 ve Samandıra Kartal bağlantı yolunu kullanıyorum 18 km falan gidiyorum. 30 altında olmuyor hız ortalamam. LPG ideal benim için.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

@matraxion Hoş geldiniz, aracınız hayırlı olsun.

Hoşbulduk. Teşekkürler. İlk zamanlar -motor açılmadan ya da motor alışana kadar her ne diyorsanız- karma tüketim ile 1 depoda kaç km yapılabiliyor?

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri