mersin den selamlar

Aracınız
teşekkür ederim fikriniz için arada bayağı fark var açıkcası fiyat olarak. atiker ile brc veya zavoli arasında vereceğim 1000 tl lik farka değecek bir farklılık yaşarmıyım bilmiyorum

Ben aracımı alırken 96 bindeydi bi depo bindim
Benzinde cok yakıyor direkt gittim batman turgay oto var orda taktırdım brc honda kit taktı (2600 e- 2017 nisanda) tek sorun benzin şamandırası ara sıra beyni gidiyor oda civiclerin genelinde varmış

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Ben aracımı alırken 96 bindeydi bi depo bindim
Benzinde cok yakıyor direkt gittim batman turgay oto var orda taktırdım brc honda kit taktı (2600 e- 2017 nisanda) tek sorun benzin şamandırası ara sıra beyni gidiyor oda civiclerin genelinde varmış

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
teşekkürler bilgi için

Aracınız
Civic EK
Öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun.

Klima kompressor kayışınızın gerginliğini kontrol ettirmenizde fayda var ayrıca kompressorler elektromanyetik kavrama ile çalışırlar buda kompresor kasnağı üzerinde bulunur bir ihtimal kavramadanda geliyor olabilir tecrübeli bir servise kontrol ettiemenizde yarar var.
Güvenli sürüşler dilerim.

SM-G360H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun.

Klima kompressor kayışınızın gerginliğini kontrol ettirmenizde fayda var ayrıca kompressorler elektromanyetik kavrama ile çalışırlar buda kompresor kasnağı üzerinde bulunur bir ihtimal kavramadanda geliyor olabilir tecrübeli bir servise kontrol ettiemenizde yarar var.
Güvenli sürüşler dilerim.

SM-G360H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
teşekkür ederim bilgilendirme için uygun bir zamanımda gerekli kontrolleri yaptırayım

Geri