Civic EK Mersinde ikamet eden arkadaşımız varmı.

Mersinde ikamet eden arkadaşımız varmı acaba.
Galeriden bir araç beğendim ama aklımda soru işaretleri oluştu araç yada galeri hakkında bilgilendirecek yada sağlam expertiz önerebilecek biri olursa çok faydalı olur.
900 km yoldan geleceğiz eşimle. Eğer sıkıntılı ise boşuna heder olmayalım yollarda.

NET AUTO'DAN 40.YIL ÖZEL PAKET HONDA CİVİC 1.6İ VTEC ECO ELGANCE İlan No: 680575089 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...a-civic-1.6i-vtec-eco-elgance-680575089/detay

Araç bu.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Mersin'de değilim hocam ama ilana baktım arabanın iç döşemesi sanki fd6 gibi geldi orjinal döşeme değil bence yetkili servis kayıtlarında km kaydı varsa yine iyi ama direksiyonu da bana 113 bin km gibi gelmedi fb7'yi 70 bin km'de satmıştım direksiyon hala sıfır gibiydi içinize kurt düşürmek gibi olmasın.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Mersinde ikamet eden arkadaşımız varmı acaba.
Galeriden bir araç beğendim ama aklımda soru işaretleri oluştu araç yada galeri hakkında bilgilendirecek yada sağlam expertiz önerebilecek biri olursa çok faydalı olur.
900 km yoldan geleceğiz eşimle. Eğer sıkıntılı ise boşuna heder olmayalım yollarda.

NET AUTO'DAN 40.YIL ÖZEL PAKET HONDA CİVİC 1.6İ VTEC ECO ELGANCE İlan No: 680575089 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...a-civic-1.6i-vtec-eco-elgance-680575089/detay

Araç bu.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
direksiyon kullanima bagli asinmis olabilir. belki cogunlukla sehir ici yapmistir kmyi daha fazla asinmistir benim aracimdada asindi deri kilif diktirdim.koltuk dosemesine gelince orjinal dikim oldugu bariz belli fd6 dosemesi olmasi biseyi degistirmez benim fikrimce km sorgularini hasar sorgularini iyice yaptiysaniz sikinti yoksa alinabilir arac moralinizi bozmaya hic gerek yok bence

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic EP2
Merhaba ben doğma büyüme mersindeyim :) Aracı expert'e götürmene hiç gerek yok. Eğer istersen mersinin en iyi Honda ustasının iletişim bilgilerini verebilirim aracı ona götürebilirsen expertden daha iyi bir rapor alacağına emin olabilirsin.

Geri