Mini 0801 GPS Fonksiyonlu Araç İçi Kaza Kayıt Kamerası

Hocam araç içine montajlı halini gösterir foto yada video paylaşırsanız sevinirim. Araç içi görünüşünü merak ediyorum.

Hayırlı olsun onur hocam gůzel kayıtlar dilerim

HTC Desire 816 cihazımdan gönderildi

hayırlı olsun arkadaşım.

bende codegen falcon HD20 aksiyon kamerası almış arkadaş ondan alıcam. 8 gb hafıza kartı hediyeli üstelik taşınabilir şarj hediyeli dağda bayırda her yerde suyun altındada çeken bu aksiyon kamera 129 tl ülkemizde aklında bulunsun hondacıların. genellikle bu tavsiye ediliyor hemde araçta motorda dağa çıkıyosan boynunda yüzüyorsan su altında gibi çok fonksiyonlu olması çok güzel.

hayırlı olsun arkadaşım.

bende codegen falcon HD20 aksiyon kamerası almış arkadaş ondan alıcam. 8 gb hafıza kartı hediyeli üstelik taşınabilir şarj hediyeli dağda bayırda her yerde suyun altındada çeken bu aksiyon kamera 129 tl ülkemizde aklında bulunsun hondacıların. genellikle bu tavsiye ediliyor hemde araçta motorda dağa çıkıyosan boynunda yüzüyorsan su altında gibi çok fonksiyonlu olması çok güzel.

Teşekkür ederim hocam saolun. Ben küçük ve belli olmayacak bir kamera arıyordum. Aldığım kamera f/p açısından tatminkar bir ürün. Dediğiniz kamerayı incelemek istiyorum.

Geri