Mini onarım hakkında

Aracınız
Arkadaşlar aracıma park halindeyken sürtmüşler bu nedenle resimdeki gibi çizikler oluşmuş. Sürten kişi de not bırakmamış malesef. kaskomun Auto king ile anlaşmalı mini onarım teminatı var. Daha önce aracını Auto king e götüren var mı? İşçiliği, uygulamaları nasıldır?20181120_175728.jpeg

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ben uygulama yaptırdım orda işçilik berbattı bence. ben şahsen tavsiye etmem. ama tabiki o benim getirdiğim yerdeki ustalara bağlıdır. kalite kontrolcüye bağlıdır. ben ikitellidekine götürmüştüm. ayrıca mini onarım diyince 1 avuç yer olarak dmejk istiyorlarmış. senin ki geniş alana yayıldığı için 3 puanının bir anda kullandırırlar.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bende ikitelli'ye goturmustum. Randevuyu yazan kizlar bayagi yardimci olmuslardi gerek hasarin kabulu gerekse tarihi one alma konusunda.
Ama iscilik o kadar berbatti ki, keske cebimden parasi ciksaydi da bu rezilligi gormeseydim dedim. Tamponda damlalar halinde boya sarkitlari olusmustu.

Ustasini cagirip bu nasil iscilik diyince eline zimpara alip geldi, bu sefer de o damlalari yok edecem diye komple boyayi kaldirdi, vs vs

alikenan kardeş aracını nereye götürüyorsun sen. hangi servise yeni konu açtım kimse cevap vermedi. bakım için soruyorum. honda servisine götürmeyeceğim de.

Autokingden mini bile degil onarim yaptirdim ilgi alaka cok iyi ama yaptiklari yeri 5 ay sonra bidaha yaptilar yinede olmamisti

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Yapabilirler, plastik aksam olduğu için boya ile hallederler.ama alan geniş teminat yetersiz kalır diyerek para da isteyebilirler. size tavsiyem, mini onarımdan yaptıracaksanız kaskonuzun süresinin bitmesine yakın bir zamanda yaptırın.

Geri