Mini onarım hakkında

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Şimdilik böyle kullanın mini onarımdan memnun olan yok gibi bişey. Kaskonuzun bitmesine 10-15 gün kala kaskoyu yenileyin. Hasarsızlık indiriminizi alın. Daha sonra son 10-15 günü kalan kasko belgelerinizle gidin hasarınızı istediğiniz şekilde yaptırın. Yeni yaptırdığınız kaskoyu göstermeyin. Yeni yaptırdığınız kasko poliçesinde hasarsızlık indirimi aldığınız göründüğü için ve yıl içinde yeni bir hasar almazsanız bi sonraki yılda da hasarsızlık indirimi alacaksınız

iPhone cihazından gönderildi.

Rs servisten mini onarim icin randevu talep etmistim yogun deyip 2 ay sonraya randevu vermisti.musteri hizmetlerine mail attim mini onarima angarya muamelesi yapiyolar diye musteri hizmetleri arayip yarin gidebilirsiniz dediler zihniyeti anlatabildim umarim :)

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kardeş aracını al doğru servise git orada pastayla büyük yoğunluğunu kaybedeceklerdir kalan noktalarada rötüş yapacaklardır ben iyi işçilik yapacaklarına inanıyorum kafana takma fazla bir şey yok geçmiş olsun allah bir dahada göstermesin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2006 yılından beri basit plastik işlemleri için auto King e giderim.
Kaskonun mini onarım hakkını her sene kullanırım.
O bölgeyi de otoking yapar, zaten en çok yaptıkları iş tampon boyama işlemleri.
Ama her sektörde olduğu gibi işinin emeğinin hakkını vermeyen, yaptığı işi lütuf gibi gören insanlar burada da var.

Bu nedenle aracı teslim alırken çok iyi kontrol edin. Eğer tampon sökülmüşse mutlaka arka park sensörleri, sinyal lambaları gibi şeylerin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Bazen soketleri takmayı unutuyorlar.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mini onarımın yeterli olmadığı yerlerde kalan kısmı kaskodan yaptırırsanız o zaman tramer kaydı çıkmıştır.
Arkadaşımın tamponunu audi de kendi kaskolarının mini onarım paketinden yaptırdık.Kalan kısmı bize sormadan kaskodan yapmışlar , şu an tramerde kaydı var ne yazık ki

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Mini onarım falan hikaye ne zaman gitsem ya çapı büyük oluyor ya bu mini onarıma girmiyor yada ben bunu boyarım diyor vs. parmak kadar yer için kapının yarısını boyayacak bu nasıl iştir. Ben kasko yaptırırken çıkartacağım hatta fiyat düşsün diye.

Kapı konusunda haklısın ancak metalik boyalarda lokal boya olmuyormuş. Çünkü renkte dalgalanma oluyormuş . Bu yüzden kapıyı komple boyuyorlar.
Ama tamponlar için iyidir mini onarım

Bir de boyasız göçük düzeltme de faydasını çok gördüm.

Aracınız
Arkadaşlar ilk resimdeki olaydan sonra maalesef ön tamponu sürttüm. Auto kinge arabayı bıraktım gayet düzgün yaptılar.araci detaylı inceledim teslim almadan herhangi bir sorunla karşılaşmadım.20181214_175948.jpeg20181222_103003.jpeg

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri