MOTOR ISINDIKTAN SONRA EGZOZDAN GELEN HIRILTI VE ÜFLEME

Aracınız
Civic FB7 2012
Motor sogukken hic bir problem yok fakat motor az calisip isindiktan sonra egzozdan acayip bi sekilde hırıltı sesi gelmektedir rolantide.. gaza basinca kesinlikle olmuyor gayet normal seyir halindeyken herhangi bi problem yok. Bunun nedeni nedir napmamiz gerek cok buyuk bir problem mi ?

Video çektim ses daha net duyuluyor fakat video yuklenmiyor .

SM-N980F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Motor sogukken hic bir problem yok fakat motor az calisip isindiktan sonra egzozdan acayip bi sekilde hırıltı sesi gelmektedir rolantide.. gaza basinca kesinlikle olmuyor gayet normal seyir halindeyken herhangi bi problem yok. Bunun nedeni nedir napmamiz gerek cok buyuk bir problem mi ?

Video çektim ses daha net duyuluyor fakat video yuklenmiyor .

Geçmiş olsun. Rolantide iken Stf değerini görmek lazım. Sanki düzgün bir karışım oluşmuyor. Benzin ve lpg ayrı ayrı bakılmalı. Subap ayarı en son ne zaman yapıldı?

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FB7 2012
Subap ne zaman yapildi bilmiyorum . 115 binde su an araç . Benzinde kullaniyorum 3 aydir hic gaza cekmedim . Rolanti dalgalanmasi,titreme , tekleme gibi sorunlar yok aracta.
Geçmiş olsun. Rolantide iken Stf değerini görmek lazım. Sanki düzgün bir karışım oluşmuyor. Benzin ve lpg ayrı ayrı bakılmalı. Subap ayarı en son ne zaman yapıldı?

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Subap ne zaman yapildi bilmiyorum . 115 binde su an araç . Benzinde kullaniyorum 3 aydir hic gaza cekmedim . Rolanti dalgalanmasi,titreme , tekleme gibi sorunlar yok aracta.

O zaman ciddi bir problem yok gibi duruyor. Fb7 kasa kullanan arkadaşların kıyas yapması lazım. Benim araçta böyle değil. Stf ve Ltf değerlerine bakılabilir. @m2hamid hocam kulak ver bakalım.

Geri