MOTOR ISINDIKTAN SONRA EGZOZDAN GELEN HIRILTI VE ÜFLEME

Aracınız
Civic FB7 2012
Motor sogukken hic bir problem yok fakat motor az calisip isindiktan sonra egzozdan acayip bi sekilde hırıltı sesi gelmektedir rolantide.. gaza basinca kesinlikle olmuyor gayet normal seyir halindeyken herhangi bi problem yok. Bunun nedeni nedir napmamiz gerek cok buyuk bir problem mi ?

Video çektim ses daha net duyuluyor fakat video yuklenmiyor .

SM-N980F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
O zaman ciddi bir problem yok gibi duruyor. Fb7 kasa kullanan arkadaşların kıyas yapması lazım. Benim araçta böyle değil. Stf ve Ltf değerlerine bakılabilir. @m2hamid hocam kulak ver bakalım.
Bence tampondakı uzatmadan dolayı ses biraz eko yaparak normalden hırıltılı geliyor.
Sorun olsa esas gaza yüklendiğinde sesin ciddi yükselmesini beklerdim ama öyle bir durum yok.

Aracınız
Benzer ses benim araçta da var. Kışın su atıyor, rölantide yüklenince ileri doğru püskürtüyor mübarek. Bu biraz daha ekolu ama bende seviyorum bu sesi.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Benimde ilk calistirmada biraz su puskurtuyor ileri dogru. Ama belli yol gittikten sonra atma yapmiyor . Hatta korkmustum o kadar araca baktik ettik contasinimi yaktik diye
Benzer ses benim araçta da var. Kışın su atıyor, rölantide yüklenince ileri doğru püskürtüyor mübarek. Bu biraz daha ekolu ama bende seviyorum bu sesi.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SM-N980F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri