Motor kaputunun çubuğunu sabitleyecek yeri yok sanırım

Aracınız
Civic FD6 2011
2011 model ilk honda civic sedan dream aracımın aldım ancak motor kaputunun açık tutan çubuğu kapatırken bir türlü sabitleyemedim. Sabitleyecek yer yok boş duruyor. Plastik aksamlar kaput arasında arada bir seste yapıyor. Nasıl sabitleneceği konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Teşekkür ederim. Adanadaki çıkmacı ve parçacıları gezeyim bulamazsam link çok işime yarayacak.
Yetkili servise de bi sorun. Çok pahalı bir parça olduğunu düşünmüyorum. Çıkmacılarla fazla uğraşmayın.

Aracınız
Civic FB7 2012
O kadar ucuz
Teşekkür ederim. Adanadaki çıkmacı ve parçacıları gezeyim bulamazsam link çok işime yarayacak.
O kadar ucuz parça çıkmacıda bulunur mu? Servise gidin halletsinler.
Gerçi servis bir davlumbaz vidası için bile 3,67+KDV almıştı geçen yıl. (İşçilik almamışlardı ? )

Aracınız
Civic FB7 2012
2011 model ilk honda civic sedan dream aracımın aldım ancak motor kaputunun açık tutan çubuğu kapatırken bir türlü sabitleyemedim. Sabitleyecek yer yok boş duruyor. Plastik aksamlar kaput arasında arada bir seste yapıyor. Nasıl sabitleneceği konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
sekman satan yerlerde bulabilirsin sanayide olur genelde benim aracinda kirikti aldim.degistim sorunum duzeldi

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri