Motor sıcakken kayış sesi

Aracınız
Civic FC5 2017
Motorda kayış sesi var yaklaşık bir aydır bununla ilgili iki tane bilya birisi gergi bilyası olmak üzere şarj dinamo söküp baktırıldı ve klima kompresörü söküp baktırıldı herangibir sorun bulunmadı en son tamircimde başka bir kayış denendi yalnız kayış sesi özellikle 1500-2000 devir aralığında halen devamlı olarak sürüyor motor sıcakken 2017 model fc5 1.6 lpg executive paket aracım.Bir türlü çözemedim önerisi olan varmı aracı satmayı bile düşünüyorum.Ve çok canımı sıkmaya başladı sorunsuz diye ilk defa japon aracı aldım daha 44bin kmde 1 aydır uğraşıyorum.

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Klima kompresör bilyasından geliyormuş bugun değiştirdik ses kesildi. Fakat şimdide klima açınca bir uğultu sesi var sadece gaz verdiğinde ses kesinlikle klima kompresörüyle ilgili en kötü çıkma bir kompresör alacağım ugultu artarsa suan rahatsız edecek seviyede degil buz gibide yapıyor hırlama sesi gibi bir ses bu

gokay_gokhan_topcu instagram hesabımdan ulaşa bilir misin bana ustam bende fc5 kullanıcısıyım sorunun aynısını ben yaşıyorum konuşmak isterim seninle
Klima kompresör bilyasından geliyormuş bugun değiştirdik ses kesildi. Fakat şimdide klima açınca bir uğultu sesi var sadece gaz verdiğinde ses kesinlikle klima kompresörüyle ilgili en kötü çıkma bir kompresör alacağım ugultu artarsa suan rahatsız edecek seviyede degil buz gibide yapıyor hırlama sesi gibi bir ses bu

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

Orijinal değilse rulman, orijinalinden takın. Sanayide çok fazla sahte ürün de var bilginiz olsun. Kompresörü niye değiştireceksiniz bunun için

Aracınız
Civic FC5 2020
Konu kapanali 2 yıl olmuş..ama.ayni ses benden de geliyor.. YouTube yüklediğiniz video açılmıyor..bu mesajı okursanız egitmen52 insgrama mesaj atar msiniz ?

Geri