Civic FB7 Motor soğukken geç çalışma

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Bir de tamir önerilmemesinin sebebi ne olabilir acaba? Yaptırıp memnun olmayan var mı ki?

SM-A336E cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
brc regülatörüne 2500 tl fiyat verdiler. Bilgisine güvendiğim bir ustanın önerdiği farklı bir regülatör taktırdım 750 tl 10 gün olmuştur şimdilik memnunum.

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Tahminim brc regülatörü 3 bin tl üzeridir. Forumda tamir ettirip kullanan varsa düşüncelerini bekliyorum.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar aynı sıkıntıyı ben de yaşamaya başladım. Sabahları motor soğuk iken veya uzun süreli park halinden sonra aracı çalıştırınca marş uzuyor boğuluyor gibi çalışıyor bazen 2inci marşa gerek duyuyorum. Akü yeni, bujileri yetkili serviste değişti. %90 regülatör aklıma geliyor. Şimdi bazı yerler bunun tamirini bakımını yapıp takıyormuş öyle mi yaptırmak iyi yoksa regülatör komple mi değiştirmek? Ankara'da bu iş için nereye gidebilirim bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Daha önce 2013 Fb7 kullanıyordum..2018 yılında Brc Regülatör Diyaframını...Denizli BRC yetkili serviste değiştirdim ve hiç bir sorun yaşamadım ...Gittiğiniz BRC servis zaten söyler...Regülatör sıkıntılı ise değişim derler...Sadece Diyafram sorunlu ise Diyaframı değişirler....

Şuan 2018 Fc5 kullanıyorum yine aynı sorun olsa regülatör diyaframını değiştiririm......Fb7 mde Diyafram değişince ben hiç bir sorun yaşamamıştım.. Çok teferruatlı bi iş değil zaten regülatör diyafram değişimi...

Regülatör değişimi 2500/3000 TL dir..
Diyafram değişimi 300/500 TL dir...

Son karar tabiki araç sahibinin...Saygılar

Son düzenleme:
Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Daha önce 2013 Fb7 kullanıyordum..2018 yılında Brc Regülatör Diyaframını...Denizli BRC yetkili serviste değiştirdim ve hiç bir sorun yaşamadım ...Gittiğiniz BRC servis zaten söyler...Regülatör sıkıntılı ise değişim derler...Sadece Diyafram sorunlu ise Diyaframı değişirler....

Şuan 2018 Fc5 kullanıyorum yine aynı sorun olsa regülatör diyaframını değiştiririm......Fb7 mde Diyafram değişince ben hiç bir sorun yaşamamıştım.. Çok teferruatlı bi iş değil zaten regülatör diyafram değişimi...

Regülatör değişimi 2500/3000 TL dir..
Diyafram değişimi 300/500 TL dir...

Eğer sorun diyaframda ise brc servisleri sadece diyafram değişimi yapıyor mu? Bilmiyordum, sadece komple regülatörü değiştiriyorlar zannediyordum. Öyleyse brc servisine gidip göstermek gerekiyor tespit için. Teşekkürler hocam

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Eğer sorun diyaframda ise brc servisleri sadece diyafram değişimi yapıyor mu? Bilmiyordum, sadece komple regülatörü değiştiriyorlar zannediyordum. Öyleyse brc servisine gidip göstermek gerekiyor tespit için. Teşekkürler hocam

Gittiğiniz BRC Yetkili servis de önemli....Para kazanmak için Regülatörü değiştirmek gerekli bile diyebilir...Her şehirde 2 den fazla BRC yetkili servis oluyor...Bir yere sorup takılı kalmayın...2 sini de sorun hangi yetkili BRC servis hoşunuza gittiyse orda yaptırın derim..

Ne demek hocam yardımcı olduysam ne mutlu bana...

Son düzenleme:
Geri