Motor üst aksam plastik koruma hakkında.

Ad Soyad
Serhat Zengin
Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. 7 yıllık golf5 serüveninden sonra 2020 model exe+ 1.5 vtec cvt aracım ile aranızdayım. Açtığım konuyu daha önceki konularda bulamadım, sorun bende ise baştan affola. Soracağım konu kaputu açtıktan sonra ekteki fotoğrafta gözüken plastik koruma kısmı benim aracımda yok. Acaba kullandığım modellerde mi mevcut değil yoksa ekspertiz sırasında çıkartılmış olabilir mi?

Ekli dosyalar

• 22.jpg
    22.jpg
    149.6 KB · Görüntüleme: 27
  • 11.jpg
    11.jpg
    232.1 KB · Görüntüleme: 27
Aracınız
Civic FD6 2009
Yanlış hatırlamıyorsan bu parçalar olmuyordu, sonradan alıp takıyorsun diye hatırlıyorum. Yanlış olabilirim bilenler daha iyi cevap verecektir.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. 7 yıllık golf5 serüveninden sonra 2020 model exe+ 1.5 vtec cvt aracım ile aranızdayım. Açtığım konuyu daha önceki konularda bulamadım, sorun bende ise baştan affola. Soracağım konu kaputu açtıktan sonra ekteki fotoğrafta gözüken plastik koruma kısmı benim aracımda yok. Acaba kullandığım modellerde mi mevcut değil yoksa ekspertiz sırasında çıkartılmış olabilir mi?
sedanlarda fabrika çıkışı gelmiyor, sonradan alınıyor. çok pahalı bir parça değil alıp takabilirsiniz.

Geri