Motor yağı kaç litre alıyor

Aracınız
S.a arkadaşlar fb7 kasalar tam olarak kaç litre motor yağı alıyor 3.7 diyen var 4 diyen var 4.3 diyen var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

G8341 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=13951]muratarar[/MENTION] rica ederim.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.[/QUOTE [MENTION=7601]Deeptrace[/MENTION] üstadım bir sorum daha olacak
Yağ seviye sensörü sadece yağ seviyesi düşük olduğunda mı ikaz verir yoksa yağ seviyesi gereğinden yüksek olduğunda da ikaz verir mi bu konuda bir bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim hayırlı işler

[MENTION=13951]muratarar[/MENTION] rica ederim.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.[/QUOTE [MENTION=7601]Deeptrace[/MENTION] üstadım bir sorum daha olacak
Yağ seviye sensörü sadece yağ seviyesi düşük olduğunda mı ikaz verir yoksa yağ seviyesi gereğinden yüksek olduğunda da ikaz verir mi bu konuda bir bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim hayırlı işler

Kullanma kilavuzunda dusuk yag basinci duumunda yanacagini soylemis. Orjinal olmayan kalitesiz yag filtresinden dolayi da yanabilir hocam. Veya kalin yag da yanmasinda etkili olabilir diye düşünüyorum.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri