mtv zam [emoji17]

speed

0
Devlet halkın sırtından geçinen bir avuç insana dönüştü ben halk için çalışan bir devlet değil hırsızlık yapan bir devlet görüyorum.....

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

krmmrt

0
Aracınız
siyasetciler yüzünden artık siyaset aldığımız oksijene kadar işledi. nasıl konuşmayalım??
bundan bir kaç ay önce yazdığım bir mesaj ENSAR nickli arkadaş tarafından siyasi diye şikayet edilip sildirildi. o zamandan beri foruma bakmadım. ama bugün forumun da durumu ortada :) ki ben o zaman da kimseyi kıracak bir şey söylememiştim. Soyuluyoruz efendiler. hem de öyle böyle değil. yarın oksijen vergisi isteyip ciğerlerimize sayaç takmaya kalkacaklar. ülke ekonomisi öyle bir bitmiş ki yerlerde sürünecek hali bile yok.

İlk fırsatta bu ülkeyi terk ediyorum. alın hükümetiniz de duble yollarınız da sizin olsun. savunma sanayiymiş :))))) hani nerde yerli araba? uçak muçak bişeyler yapılıyordu? daha yerdeki arabayı götüremiyoruz uzaya gidecekmişiz...

uyan artık ülkem diyorum. ölüm uykusundayız.

isterseniz beni banlayın. ama çamura batmışız ve maalesef artık dönüş yok.
durmak yok soyulmaya devam.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mtv zam ?

mtv zam ?

Son haber, savunma sanayisine uretim yapan mke, bir spor kulubune sponsor olmus. Bir sey degil, yillik sadece ve sadece 700 bin tl. Baska soze gerek var mi?
Not: toplam 2.250.000 tl imis. Ilk taksit 750 bin tl

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Niye paraya ihtiyaclari varmış belli oldu desenize.. [MENTION=3460]krmmrt[/MENTION] sadece sen degil milyonlar boyle dusunuyor zaten fakat kimse sesini cikaramaz oldu. Sesini duyurabilen gazeteci siyasetci sivil kim varsa susturdular bir sekilde.. O yuzden ne diyelim ki daha?

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=3460]krmmrt[/MENTION] Yazdıklarınızda engelleyecek bir şey yok tabi ki. 1.75 ti yaklaşık 2 sene önce. 3kuruş 5 kuruş derken 10 ar 15 er kuruş ona da alıştık. Şimdi 30 kuruş yapıyorlar. Sonuç lpg 3 lira, mazot 5, benzin havada...

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kurunun yanında yaş da yanıyor. Çomarın yüzünden, kazandığımız para çobanların cebine gidiyor.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Mtv zammi diger zamlardan sadece bir tanesi yuzdeligi fazla sadece toplum memnun zaten bize laf dusmez

GT-N5105 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynen öyle, görüyorum ki herkes halinden memnun, sosyal medyada sesini çıkaran çok az insan var. Geri kalanın ya parası çok ya arabası yok.

c80f11a8f17af0b6e8fa1c4562119e4d.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri