Muayene için far

Aracınız
Civic FB7 2013
IMG_1425.JPG

İyi geceler. Belkide basit bir sorudur kusura bakmayın. Arkadaslar 3 gün sonra muayeneye giricem. Fotografta işaretlediğim far lambasını bir türlü yakamadım. Ne işe yarar nasıl yanar? Yoksa ampül patlakmıdır? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ekli dosyalar

• IMG_1425.JPG
    IMG_1425.JPG
    312.6 KB · Görüntüleme: 55

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
AB yasalarına göre sis farı arkada tek oluyor. Ortada ya da trafik akış yönüne göre. Örneğin trafik soldan akıyorsa solda, sağdan akıyorsa sağda. İki tarafta olduğunda fren lambaları ile farkındalık oluşturalamıyor. Bizde genel geçer bir şey olmadığı için arkaya 24 tane taksan kimse bir şey demiyor. Ayrıca her yerde ifade ediyorum. Sis olmadığı halde arka sislerini açan adamlara ağıza alınamayacak bir sürü cümle kuruluyor ki buna bende dahilim. Ulan hadi önüne aydınlık oluyor arkaya ne yapıyorsun? Size açıklama yaparken biraz coştum, son yazdıklarımın sizle alakası yok :)

Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaslar. Aracı yeni aldım. İnanın arka sis nasıl yanıyor onu bile bilmiyorum. İnceleme fırsatım olmadı. Verdiğiniz bilgiler için, değerli vaktinizi ayırdıgınız için tesekkür ediyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri