Muayenede Sorun Yaşar Mıyız?

Arkadaşlar selamlar,

civic fc5 aracımda ön ve arka stoplarda aşağıdaki ek aydınlatma uygulamaları mevcut. Kısa farlar da xeon far. İkinci el aldığım için elimde orjinal parçalar yok. Muayenede sorun yaşar mıyım?

Ekli dosyalar

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    199.4 KB · Görüntüleme: 661
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    371 KB · Görüntüleme: 66
Ad Soyad
Enes Ekinci
Aracınız
Civic FC5 2017
Bilen arkadaşların yorumlarını rica ederim, muayene tarihim yaklaşıyor, sorun yaşamak istemiyorum. Teşekkürler.

mturker

Özel Üye
Bilen arkadaşların yorumlarını rica ederim, muayene tarihim yaklaşıyor, sorun yaşamak istemiyorum. Teşekkürler.
Hocam bunları takmasida çıkartması da çok zor tampon inecek her takip cikartmada tampon inmesi de baya maliyetli oldu artık yani kısacası merak etmeyin muayeneden gecer.
Bı çoğu fc5 araçlarda bunlardan var kimse sök takla uğraşmaz ...

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Enes Ekinci
Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam bunları takmasida çıkartması da çok zor tampon inecek her takip cikartmada tampon inmesi de baya maliyetli oldu artık yani kısacası merak etmeyin muayeneden gecer.
Bı çoğu fc5 araçlarda bunlardan var kimse sök takla uğraşmaz ...

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam eyvallah var olun. Biliyorsunuz bu modifiye işi zahmete bakmıyor. Egzoz air vs bir çok şey uygulayıp muayene zamanı sök tak yapabilen insanlar var. Emin olamadığım için siz kıymetli dostların bilgisine danışmak istedim. Eyvallah.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
hocam merhaba. onlar zorunlu donanım olmadıgı için yanmasada sorun olmaz. yani sizin yapacagınız benimde fc5 2 dönem vizeden geçerken kullandıgım sistem. ledlerin kablolarını sökün. bu kadar. dediğim gibi zorunlu donanım olmadıgı için yanıp yanmamasına bakmıyorlar. ama yanık girerseniz yok sinyalde sarı yanmıyor yok sarının tonu kırmızıya kacıyor vs diye bir ton sorun cıkartırlar

Ad Soyad
Enes Ekinci
Aracınız
Civic FC5 2017
hocam merhaba. onlar zorunlu donanım olmadıgı için yanmasada sorun olmaz. yani sizin yapacagınız benimde fc5 2 dönem vizeden geçerken kullandıgım sistem. ledlerin kablolarını sökün. bu kadar. dediğim gibi zorunlu donanım olmadıgı için yanıp yanmamasına bakmıyorlar. ama yanık girerseniz yok sinyalde sarı yanmıyor yok sarının tonu kırmızıya kacıyor vs diye bir ton sorun cıkartırlar
Hocam önler sinyalde sarı yanıyor ama arka sabit ve kırmızı renk. O zaman giderken iptal edip öyle gitmem gerekiyor diye anlıyorum. Kıymetli bilgiler için çok teşekkür ederim.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hocam önler sinyalde sarı yanıyor ama arka sabit ve kırmızı renk. O zaman giderken iptal edip öyle gitmem gerekiyor diye anlıyorum. Kıymetli bilgiler için çok teşekkür ederim.
aynen önler içinde risk alma şase kablosunu ayır zaten hepsi söner.vize sonrası kullanmaya devam edersin

Geri