Civic FC5 RS Müzik sistemi

haar

0
Aracınız
Merhabalar,
USB üzerinden şarkı dinlerken şarkıyı ileri sarma (10sn 30sn v.s.) işlemini yapabilen varmı acaba ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Merhabalar,
USB üzerinden şarkı dinlerken şarkıyı ileri sarma (10sn 30sn v.s.) işlemini yapabilen varmı acaba ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam ekrana dokunduğuzda görünen format farklı görünüyor o zaman ileri sarılabilir. Ekranın üstünü biraz kurcalayin normalde şarkı adı ileri geri görünüyor o şekilde oldu mu sarabiliyorsunuz.

HTC One cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ekrana 1 kere dokun.
Klasör ve parça olarak 2 tuş çıkıyor.
Parça kısmındaki geri yada ileri okuna basılı tutarsan şarkıda istediğin yere gidip durabilirsin.

Ekrana 1 kere dokun.
Parça kısmındaki geri yada ileri okuna basılı tutarsan şarkıda istediğin yere gidip durabilirsin.

2 Yıldır fc5 exe kullanıyorum, Bu özelliği sayende yeni öğrendim. Sırf müzik ileri alınmıyor die root atıp uygulama yüklemiştim :d Çok saol.

Aracınız
Civic FC5 2017
Ekrana 1 kere dokun.
Pekı şarkı secerken her sefer klasörun içine girmek gerekiyor bunu nasıl yapıcaz direk o klasor un ıcındekılere nasıl gircez her sefer klasor secıp sarkılara öle ulasıyorum sarkı bitiyo ornegın ekranda dijital saat cıkıyor şarkı secmek ıcın bastıgımda klasor u secıyorum sonra sarkıyi SEC dıyoruz ugrsmalı oluyor yok mu tıklayınca klasörun ıcındekılerinn direk gelmesi..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri