Multimedia sistemini servis dışında taktırma ?

Servis dışında taktırsak elektronik aksamın garanti dışı kalacağını söylüyorlar.Servis dışı ekran taktırırsak ne gibi sorun yaşarız acaba? Bilgisi olan var mı servis dışında taktırmak mantıklı mı? 500 lira civarı fark ediyor.

ywzckr

0
Servis dışında taktırsak elektronik aksamın garanti dışı kalacağını söylüyorlar.Servis dışı ekran taktırırsak ne gibi sorun yaşarız acaba? Bilgisi olan var mı servis dışında taktırmak mantıklı mı? 500 lira civarı fark ediyor.

Elektronik aksamda ariza olursa orjinal sistem degil ondan olmuştur deyip garantiden çıkarırlar. Eliniz yatkınsa çinden navigasyon alın 10.4 inch olandan cok daha guzel fiyatı da baya uygun turkiyedeki fiyatlara nazaran. Forumda bulabilirsin konusunu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bilemiyorum ki ister istemez korkutuyor malum herkes arabaya bi kulp buluyor c sütünda göçük kaputta göçük olan arkadaşlar elbet vardır elektronik aksamda da bi sıkıntı olursa sonra uğramayım diyorum işin açığı

2018 Elegance fc5

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Bir önceki aracım da cihazı Çin den alıp montajını serviste ücret karşılığı yaptırmıştım sorun yaşamadım

Geri