Civic FC5 MULTİMEDYA HK.

Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese merhaba ;

Forumu yakından takip etmeme rağmen uzun süre paylaşım yapmamıştım. :) .

Ekte bulunan 10.4 tablet ekran . Resimdeki menü şifresi 7890 olarak giriyorum ve ekranda menüsüne ulaşabiliyorum. 2 gün önce birden ekran bir tuhaflaştı ve farklı bir moda geçti. Bu şifrede yanlış demeye başladı . Bu konuda öneri ve fikri olan olursa , yönlendirmenizi rica ederim.

İzmir yada İstanbul da bu işten anlayan bir ustada olabilir.

Sevgi ve Saygılarımla . IMG_3157.JPGIMG_3157.JPG

Sadece hayalet

Aracınız
Civic FB7 2015
Herkese merhaba ;

Forumu yakından takip etmeme rağmen uzun süre paylaşım yapmamıştım. :) .

Ekte bulunan 10.4 tablet ekran . Resimdeki menü şifresi 7890 olarak giriyorum ve ekranda menüsüne ulaşabiliyorum. 2 gün önce birden ekran bir tuhaflaştı ve farklı bir moda geçti. Bu şifrede yanlış demeye başladı . Bu konuda öneri ve fikri olan olursa , yönlendirmenizi rica ederim.

İzmir yada İstanbul da bu işten anlayan bir ustada olabilir.

Sevgi ve Saygılarımla . Ekli dosyayı görüntüle 269462Ekli dosyayı görüntüle 269462

Sadece hayalet

Ümraniye oto sanayide oto saygın var işinde baya iyi usta onunla bir görüşün isterseniz.
Sami usta
0 (535) 287 15 45

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese merhaba;

Bu konuda destek olabilecek var mı ? Tablet ekranı sıfırlasam sorun çözülür mü acaba ? Sıfırlama sonrası sistem menüsüne göremezsem klima dokunmatik ayarlarını yapamamaktan korkuyorum. Bu konuda fikir verebilecek var mı ?

Teşekkürler .

Sadece hayalet

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@sadece_hayalet Hocam benim cihaz normal ekran boyutlu android, arada bir sapıtıyor direksiyon kontrolü vs. çalışmıyor, fabrika ayarlarına dön işlemiyle düzeliyor.

RMX2170 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba ;

Bu şifre işini bir türlü çözemedim. Cihazın ayarlar menüsüne bir türlü giremiyorum. Bu konuda farklı bir bilgi ve önerisi olan var mı ?

Teşekkürler

Sadece hayalet

Aracınız
Civic FC5 2016
İyi akşamlar ;

Bu konuya halen bir çözüm bulamadım . Sistem çöktü diyeceğim ama şu anda çalışıyor , ama maalesef ayar yapabileceğim menüye giremiyorum, yanlış şifre diyor.

Bu işlerden anlayan yönlendirebileceğiniz İstanbul özelinde farklı biryer varmı ?

Teşekkürler.

Sadece hayalet

Geri