Multimedya tavsiye

777

Aracınız
Civic FD6 2012
Merhabalar, aracıma multimedya sistem taktırmak istiyorum Ankara da işlemi düzgün şekilde yapacak yer önerebilir misiniz? Birde 2 farklı model var kullanıcıları konu ile ilgili yorum yapabilirse (ses kalitesi, kullanım konforu, uygulama performansları, dokunmatik performansı vs.) seçim konusunda daha rahat olacağım hatta 2 sistemide görüp tecrübe eden arkadaşlarımız varsa daha güzel olur :)

1.

2.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@777 Cihazların özellikleri bir biriyle neredeyse aynı, anladığım kadarıyla bu iki ilandaki yer de sizin oturduğunuz yerde en güzeli gidip yerinde test etmeniz.
Aynı cihazı kullanan arkadaşlar da var ise yorum yapacaktır.

777

Aracınız
Civic FD6 2012
Yaptırdın mı hocam nasıl memnun musun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhabalar, 2. linkteki ürünün 10.1 inch versiyonunu taktırdım gayet memnunum ses kalitesi dokunmatik hassasiyeti radyo özellikleri gayet güzel zaten tabletten hiçbir farkı yok uygulama vs indirme özelleştirme olayları gayet güzel.. Direksiyon kumandasıda kullanılabiliyor. Eğimli durmasından kaynaklı ve benim koltuk pozisyonumdan dolayı ekran bir miktar parlıyor özellikle güneşli havalarda bu artıyor ama ben çok sorun olarak görmedim..Aklıma gelenler bunlar

Geri