Navigasyon taktırmayı düşünüyorum. Öneriler,fiyatlar?

[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] sağolasın. Evet her şey çıktı içinden kutunun, sd kart dahil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar ürünü taktırdım cumartesi günü ve hemen söktürdüm. İade ettim. Yolladım yani.
Sebebine gelince;
-Cihaz direksiyon kumandasına uyumlu değil.
-Radio çalışmadı.
-Navigasyonu donuyordu.
-Ara yüz berbat ötesi, Windows 98 gibi düşünün.
Ve bağlantıyı yapan kişi kutu ile içerisindeki ürünün farklı olduğunu söyledi. Ben de geri yolladım

[MENTION=2063]DADAŞ[/MENTION] Hocam ellerinde kalan problemli cihazları indirim adı altında elden çıkartmaya çalıştılar galiba.

Bana da öyle geliyor [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] , yaptıkları ayıp.
Ama alacak olsam tekrar ne marka almalıyım çok kafam karışık

Arkadaşlar ürünü taktırdım cumartesi günü ve hemen söktürdüm. İade ettim. Yolladım yani.
Sebebine gelince;
-Cihaz direksiyon kumandasına uyumlu değil.
-Radio çalışmadı.
-Navigasyonu donuyordu.
-Ara yüz berbat ötesi, Windows 98 gibi düşünün.
Ve bağlantıyı yapan kişi kutu ile içerisindeki ürünün farklı olduğunu söyledi. Ben de geri yolladım

Hocam kargo parası var diye almıyo ürünü bu avgo firması hepsiburadanın verdiği kodla yollamıştım kabul etmediler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam kargo parası var diye almıyo ürünü bu avgo firması hepsiburadanın verdiği kodla yollamıştım kabul etmediler

Hocam dün aradılar, Avgo dan arıyoruz dediler. Neden ürünü yolladığımı sordular, ben de yukarıdaki sebepleri söyledim. Tamam dediler görüşmeye son verdik. Hatta ben kargoyu yollarken kargo ücretini kendim ödemek istedim. Kargo kabul etmedi, eğer karşı taraf reddederse biz ödemeyi çekeriz ürünü teslim ederiz size bilgi veririz dediler. Yani dün ürünü teslim aldılar hocam

[eQUOTE=DADAŞ;73193]Hocam dün aradılar, Avgo dan arıyoruz dediler. Neden ürünü yolladığımı sordular, ben de yukarıdaki sebepleri söyledim. Tamam dediler görüşmeye son verdik. Hatta ben kargoyu yollarken kargo ücretini kendim ödemek istedim. Kargo kabul etmedi, eğer karşı taraf reddederse biz ödemeyi çekeriz ürünü teslim ederiz size bilgi veririz dediler. Yani dün ürünü teslim aldılar hocam

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.[/QUOTE]
hayırlısı o zaman iade alın bence uğraşmayın

[MENTION=2063]DADAŞ[/MENTION] Hocam bildiğin üzere forum kurulduğundan beri buradayım :)
En az şikayeti navitech ten duydum.

[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] evet biliyorum buradasın :)
Ben de öyle düşünüyorum, alırsam navitech nx 221r alacağım

Geri