Navitech nx-221 r inceleme yorumlarim

speed

0
Ben de 2015 model elegansvar sıfır aldığımda üstünde takılı gelmiş demekki sonradan bişi taktırmadım ben yeni öğrendim böyle bişi olduğunu bede.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

arkadaşlar videoları hangi programla hangi formata çevirip izliyorsunuz arabada? hangi uzantılı usb görüyor, fat32 mi?

videolarda ileri-geri sarma yapabiliyor musunuz? kontağı kapadığınızda video eski yerinden devam ediyor mu?

mahoni

0
arkadaşlar videoları hangi programla hangi formata çevirip izliyorsunuz arabada? hangi uzantılı usb görüyor, fat32 mi?

videolarda ileri-geri sarma yapabiliyor musunuz? kontağı kapadığınızda video eski yerinden devam ediyor mu?
Ben Youtube tan indiriyorum..mp4 formatında 720p çalıştırıyor.. Fat32 yi görür..genelde kısa vadede kaldığı video dan devam ediyor..ancak sabah hep ilk videodan başlatır.karıştırma açıp devam ediyorum.ekrandan yada direksiyondan ileri geri alabiliyoruz..

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben Youtube tan indiriyorum..mp4 formatında 720p çalıştırıyor.. Fat32 yi görür..genelde kısa vadede kaldığı video dan devam ediyor..ancak sabah hep ilk videodan başlatır.karıştırma açıp devam ediyorum.ekrandan yada direksiyondan ileri geri alabiliyoruz..

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

sizdeki de nx221 r olan model mi hocam, yanıt için teşekkürler. 1080p açmıyor mu

speed

0
Bedede aynısı var 1080p de açıyor youtubeden indiriyorum bende farklı formatlarıda açıyor. Akşam kılavuzuna bakar yazarım

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

aynı dediğiniz gibi mp4 indiriyorum youtube'dan. format desteklenmiyor diyip siyah ekran oluyor, oynatmıyor.

ne yapabilirim bu konuda

Geri