Navitech NX214F (Eski Model)

Eğer iyi bir Android cihaz Bulabilirsen bu saatten sonra o taktırılır. Navirem diye androidli bir cihaz var. Cihaz iyiye benziyor. Getiren firma irem elektronik diye bir yer. Balıkesir'de. Ben konuştum. Bulunduğum ildeki bir satıcısına yönlendırdi ve 1650 TL fiyat aldım.

Bunun dışında Navitech nx 221 R serisi ve necvox platinium serisi fiyatı yüksek ama iyi ürünler. Nx221r yi internette 1.250 TL ye satan firma gördüm bence süper fiyat.

Daha uygun olsun istiyorsan 900 TL civarı avgo cihaz. Kullanan var ve cihaz iyi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bilgilendirme için çok çok teşekkür ederim. Doğubanka gidip androidli bir navigasyon araştırması yapacağım

Aracınız
Nx-214f cihazımın navigasyon çalışmıyor. Hafıza kartı içerisindeki dosyaları paylaşırmısınız.ve nasıl yapmam gerektiğini anlatırmısınız.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Mithat

0
Aracınız
Sd kartınızda veya girişinde problem olabilir.
app error veriyor, hata yazılımda , servis maalesef yazılım desteğini paylaşmıyor ve sd kartı kendilerine göndermemizi istiyorlar.Kartın yedeğini daha önce almıştım ancak asıl kartta lisans kod koruması olduğundan yedek de çalışmıyor..Bayram üstü kötü oldu..
Navigasyonu araç donanımına ilave olarak almıştım , bundan sonra dışarıdan mudehale edilebilen , rom u , software i nette paylaşılan,navigasyon cihazı almak en doğrusu..
İlginiz için teşekkürler

StarGT

0
Aracınız
app error veriyor, hata yazılımda , servis maalesef yazılım desteğini paylaşmıyor ve sd kartı kendilerine göndermemizi istiyorlar.Kartın yedeğini daha önce almıştım ancak asıl kartta lisans kod koruması olduğundan yedek de çalışmıyor..Bayram üstü kötü oldu..
Navigasyonu araç donanımına ilave olarak almıştım , bundan sonra dışarıdan mudehale edilebilen , rom u , software i nette paylaşılan,navigasyon cihazı almak en doğrusu..
İlginiz için teşekkürler ��

Merhaba,
Cihazın garantisi varsa servise göndermeniz en uygunudur. benimde 5 aylık aracımın navigasyonu yazılımsal olarak bozuldu arada bir hata veriyordu. servise gönderip 1 haftada düzelttiler.

Mithat

0
Aracınız
Merhaba,
Cihazın garantisi varsa servise göndermeniz en uygunudur. benimde 5 aylık aracımın navigasyonu yazılımsal olarak bozuldu arada bir hata veriyordu. servise gönderip 1 haftada düzelttiler.
Merhaba Aracımı 2013 de Honda Cem'den sıfır km , full paket istemiş, deri döşeme, body kit , navigasyon vs vs ile teslim almıştım.Aracın kendi garantisi 5 yıl olarak biliyorum ancak sonradan takılan parçalar için de bu garanti geçerlimidir bilemedim? Araç şu an tam 3 yılını doldurdu.
Cuma günü bizzat Navitech ana servise aracım ile gidip hal çaresi arayacağım..
Buradan çıkarttığım ders ise; bu tür cihazlar alırken internette rom'u varmı,?dışardan wince yazılımına müdale edilebiyormu,?istediğimiz gibi modifiye edebiliyormuyuz? sorularıma olumlu yanıt aldığım markaları tercih edeceğim.
İlginiz için teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Geri