Nazara Geldik Sanırım ...

[MENTION=11419]es_umit[/MENTION] eyvallah sagolun tramer falan cok umrumda degil acikcasi bayram arefesinde olmasi canimizi sikti. [MENTION=79]mask946[/MENTION] [MENTION=3814]sky[/MENTION].han cok sagolun.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Buna sukur beterin beteri var
Benim araba 1,5 ay yok

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geçmiş olsun öncelikle, bu durum benimde başıma gelmişti Haramidere Honda Marmara aynı gün içinde ücretsiz olarak değiştirdi.
Kaskonuzda senede bir kereye mahsus ön cam değişimi olması gerekiyor bir incelerseniz görebilirsiniz çoğu full kaskoda var bildiğim kadarıyla.

Arefe gününden bir gün önce arabaya bineceğim sırada bir de baktım ön cam boydan boya çatlamış. 1 ay önce kaskoyu yenilerken sigortacım 50 tl daha verirsen ön camını serviste değiştirebilirsin demişti ben de kabul etmiştim iyi ki kabul etmişin. Şimdi onun rahatlığı var biraz ama aracı daha yeni satılığa çıkarmıştım. İşin kötüsü alıcı da çıktı. Artık anlattım durumu bakacaklar yine araca. Bu arada sigortacıyı aradım ne yapmam lazım die benimle işin yok dedi. Direk servise gidebileceğimi söyledi. Serviste randevu almama gerek olmadığını dosya açacaklarını falan söyledi. Tramer kaydını sormak aklıma gelmedi acaba üstteki arkadaşların söylediği gibi ylnızca cam degişimi olarak mı geçiyor? Hasar kaydı durumu nedir?

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri