Ne Kadara Patlar? (Kapi altini yirttik :)

Aracınız
Selam sevgili honda'cilar.

Arabanin sag tarafina denk gelen hic goremedigim bi demir cubuk sagolsun kapinin altindaki saci yirtti. Onun oncesinde de otopark cikisinda olusan cizikler de var.

Resimdeki bu cizik/yirtiklar sizce nasil giderilir? ORtalama kaca patlar? Tanidiginiz iyi bir kaportaci var mi? (Istanbul)

TesekkurlerIMG-2885.jpgIMG-2886.jpgIMG-2887.jpgIMG-2888.jpg

[MENTION=4369]brkylmzzz[/MENTION] Geçmiş olsun, marşpiyel kaynakla tamir olur mu bilmiyorum olmazsa değişeme gidebilir, çamurluk çıtasını lokal boya yaptırın kapıyı bence boyatmayın pasta yaptırıp kullanın.

[MENTION=4369]brkylmzzz[/MENTION] Geçmiş olsun, marşpiyel kaynakla tamir olur mu bilmiyorum olmazsa değişeme gidebilir, çamurluk çıtasını lokal boya yaptırın kapıyı bence boyatmayın pasta yaptırıp kullanın.

hocam kapinin altindaki yirtik olan parca nasil degisir ki? tek parca olarak taaa tavana kadar uzaniyor.

hocam kapinin altindaki yirtik olan parca nasil degisir ki? tek parca olarak taaa tavana kadar uzaniyor.

Keserek yeni parçayı kaynak yapıyorlar, ama yırtılan kısmı da kaynak yaparak tamir ederler diye düşünüyorum.

Kardeş geçmiş olsun öncelikle 2 adet maşbiyer al tak orayı kapatır geri kalan pasta çile ile gider yırtık olan yere maşbiyeri yapıştırırken çelik silikon çek sorun hallolur

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Selam sevgili honda'cilar.

Arabanin sag tarafina denk gelen hic goremedigim bi demir cubuk sagolsun kapinin altindaki saci yirtti. Onun oncesinde de otopark cikisinda olusan cizikler de var.

Resimdeki bu cizik/yirtiklar sizce nasil giderilir? ORtalama kaca patlar? Tanidiginiz iyi bir kaportaci var mi? (Istanbul)

TesekkurlerEkli dosyayı görüntüle 7376Ekli dosyayı görüntüle 7377Ekli dosyayı görüntüle 7378Ekli dosyayı görüntüle 7379

Geçmiş olsun kardeşim benim bir ustam var İstanbul Gaziosmanpaşa yakınsan tavsiye ederim. Akgül otomotiv Şerafettin abi işinin ehlidir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba arkadaşım benim de marapiyel varsi ayni seninki gibi yerde. Fiyat sordun 600 demisti. Senin kapi ve camurluk da var sanirim. 300 400 de onlara say. Crpten yaptiracaksan 1000 liraya patlar. Yok kaskodan yapacam dersen şişirirler 1500 yazarlar tramere en az.. gecmis olsun simdiden..

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri