Aracınız
Civic FC5 2019
Ekranda mavi kutucuk var sürekli ekran bi tusa basıyor dıt dıt donma var ekrana dokunun ca işlem yapmıyor

Aracınız
Civic FB7 2012
Slms arkadaslar 2012 fb7 aracimda ekteki necvox multimedya bagli kodunu arastirdim bulamadim fotodaki nin aynisi aracin benden onceki sahibi baglatmis.. Bu cihazda radyo dan baska hic bir ozellik kullanilmiyor radyosu da cok iyi degil cizirti yapiyor.. Telefona bluetoot ile baglanilmiyor usb den muzik tanimadi video oynatmadi ve geri viteste ekranda cam yaziyor goruntu yok navi guncel degil tam calismiyor yani aracin kamerasina baglanilamiyormu çin mali multilere bile baglaniyor diyecegim buna yazilim atilip aracin kamerasina kablo filan cekip kullanilmazmi necvox u mu ariyacaz neyapalim yardimci olirsaniz sevinirim tesekkur ederim..Screenshot_20200728-215314_Samsung Internet.jpg

Slms arkadaslar 2012 fb7 aracimda ekteki necvox multimedya bagli kodunu arastirdim bulamadim fotodaki nin aynisi aracin benden onceki sahibi baglatmis.. Bu cihazda radyo dan baska hic bir ozellik kullanilmiyor radyosu da cok iyi degil cizirti yapiyor.. Telefona bluetoot ile baglanilmiyor usb den muzik tanimadi video oynatmadi ve geri viteste ekranda cam yaziyor goruntu yok navi guncel degil tam calismiyor yani aracin kamerasina baglanilamiyormu çin mali multilere bile baglaniyor diyecegim buna yazilim atilip aracin kamerasina kablo filan cekip kullanilmazmi necvox u mu ariyacaz neyapalim yardimci olirsaniz sevinirim tesekkur ederim..Ekli dosyayı görüntüle 260774
Hocam ayarlar menüsünden yada başka bir yerden ürünün tam modelini bulabilirsen yardımcı olmaya çalışırız.

Honda civic Fb7 aracından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Hocam ayarlar menüsünden yada başka bir yerden ürünün tam modelini bulabilirsen yardımcı olmaya çalışırız.

Honda civic Fb7 aracından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sef.. Ayarlarda bilgi olarak bunu buluyorum sadece menu de baska bilgi yeri bulamadim.. Yazilimla filan cozebilirsek super olur saygilar..
20200729_081325.jpg

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba. Necvox DVA 9950 HD serisi Multimedya ya dvd Cd yada usb takılınca parçalar müzik listesi görünüyor ama oynatmıyor listede kalıyor. Bluetoot la da baglanamıyorum. Ne papabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Aracınız
Civic FB7 2013
Öncelikle herkese merhabalar 2013 eco premium araçta necvox and 140 cihazımda;
1.Navigasyon için sd kart hatası veriyor. Nerden temin edilebilir?
2. Wifi açılmıyor.
3. Paket yükleyicisi hatası veriyor. (32gblık usb takılı yetersiz alanla alakalı bi durum söz konusu değil.)
4. Telefonu Bluetooth ile bağladığımda arayan kişilerin numaraları çıkıyor isimleri yazmıyor rehberimi .vcf dosyası olarak sıkıştırdım hepsi aktarıldı dedi ama nafile isim çıkmıyor.
5. Arayüz yavaş çalışıyor alternatifi var mı ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

MI 8 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Serkan Sozen
Aracınız
Diğer Markalar
Merhaba Arkadaşlar

Necvox Araç Navigasyon & Görüntü Sistemleri Teknik Destek ekibindenim. Necvox ile ilgili sorunlarınız ve sorularınız için burdayım.Bu başlık altından sorularınızı alabilirim , İyi Forumlar .. :)
Clio Joy 1.2 motor aracımdaki Necvox cihazının clock seçimini developer menuden "ATR Clock" olarak ayarladım. Cihaz yeniden başlatılınca ekranda sürekli dönen yuvarlaklak toplar görünüyor fakat işletim sistemi arayüzü gelmiyor. Geri vitese takınca geri görüş kamerası görünüyor. İşletim sistemini fabrika ayarlarına çevirmek için ne yapabilirim. Aracı Necvox yetkili servisine de götürdüm fakat sorunu çözemediler. İşletim sistemi açılmadığı için usb'den yeni işletim sistemi de yüklemeyi başaramadılar. Servis menusüne, android yazılım yükleme veya android fabrika ayarlarına geçiş menusune nasıl geçebilirim.

Ad Soyad
Gökhan Yıldırım
Aracınız
Civic FB7 2015
2015 Honda Civic Black Edition aracım var. Hangi model cihazı önerirsiniz acaba

Geri