Obd 2 Cihazı

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
n11.com'dan ELM 327 OBD2 SÜPER MİNİ Bluetoothlu V2.1 Arıza Tespit Cihazı seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Bu hocam kör olmana gerek yok.
Sizin bulduğunuzdan daha ucuz. Bluetooth modelli.
Link falan yok ortalıkda valla kör oldum :))

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Şimdi bende önce sizin baktığınız Bluetooth modelinden aldım. Telefonla kullanıyordum. Sonra Android medya player aldım. Küçük cihaz Bluetooth ile bağlantı kurmadı. Bluetooth özelliği olmasına rağmen. Bende Wifi olandan aldım kabul etti. Şimdi eşleştirdim. Hemen giriyor. Sadece Wifi bağlandığında ikinci bir bağlantıyı kabul etmiyor. Bu yüzden internetle beraber kullanamıyorum. Fark olarak benim cihazla sizin cihaz aynı değil. Aynı tepkiyi verir mi bilmiyorum.
Wifi olan ise Bluetooth'da göre daha hızlı veri akışı sağlıyor.
Hocam teybim android double ekran bluetooth desteği wifi desteğide varda neden wifi acaba

Şimdi bende önce sizin baktığınız Bluetooth modelinden aldım. Telefonla kullanıyordum. Sonra Android medya player aldım. Küçük cihaz Bluetooth ile bağlantı kurmadı. Bluetooth özelliği olmasına rağmen. Bende Wifi olandan aldım kabul etti. Şimdi eşleştirdim. Hemen giriyor. Sadece Wifi bağlandığında ikinci bir bağlantıyı kabul etmiyor. Bu yüzden internetle beraber kullanamıyorum. Fark olarak benim cihazla sizin cihaz aynı değil. Aynı tepkiyi verir mi bilmiyorum.
Wifi olan ise Bluetooth'da göre daha hızlı veri akışı sağlıyor.

Anladım hocam şu bluetooth olanlıyı bi deneyim bakıyım 27,90 a aldım gitti bişey kaybettirmez yorumlarda fena değil herkes memnun üründen

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu ürünün aynısını Şubat ayında aliexpress'ten indirimle 1 dolara almıştım, FB7de kullandım bir sorunla karşılaşmadım.
Sadece araç kapalı iken takmak gerekiyordu.
Üründe yanlış hatırlamıyorsam bu idi,

Tmm hocam bende aynısını 27 tl ye aldım teşekür ederim video varmı çekmiş olduğunuz

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Tmm hocam bende aynısını 27 tl ye aldım teşekür ederim video varmı çekmiş olduğunuz

Video yok maalesef, telefona torque lite yada pro programını kurmanız lazım, telefonun bluetooth ile eşleştirince aracın bilgilerini okuyor (y)
Ama FB7 için öyle çok fonksiyon görememiştim, mesela motor yağ sıcaklığını göstermiyordu.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bu programı bir kullanmanızı tavsiye ederim. Türkçedir. Tüm sensörler klasöründe ne var ne yok herşeyi görmüş olursunuz. _20191001_170325.jpeg

Video yok maalesef, telefona torque lite yada pro programını kurmanız lazım, telefonun bluetooth ile eşleştirince aracın bilgilerini okuyor (y)
Ama FB7 için öyle çok fonksiyon görememiştim, mesela motor yağ sıcaklığını göstermiyordu.

Anladım peki telefon ios ise eşleşiyormu sadece android diye duydumda ben

Geri