Civic EK Obd bağlantı kuramıyorum

Aracım 97 model Euro Civic, torpido altında bulunan 3 lü soketi çıkarıp yuvasından bağlantı aparatına bağladığımda Torque uygulaması ve pc den hiç bi sonuç alamadım, bağlantı kuramadım bi çözümü var mı ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Taktığınız Obd aparatının versiyonu nedir?
Eski araçları V 1.5 görür. Bağlantı için ise önce program ile eşleşme sağlanmalıdır. (Bluetooth veya Wifi)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracım 97 model Euro Civic, torpido altında bulunan 3 lü soketi çıkarıp yuvasından bağlantı aparatına bağladığımda Torque uygulaması ve pc den hiç bi sonuç alamadım, bağlantı kuramadım bi çözümü var mı ?

Tork programı bağlantı şekli göz atabilirsiniz.

Hocam peki internetten yeni obd v1.5 sürümlü olandan alsam telefondan ABS-SRS Lambasını söndürebilirmiyim telefondan ? Yoksa ustadaki pc programları gibi ayrı bi şekilde bağlanan cihaz mı gerekli ?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hocam peki internetten yeni obd v1.5 sürümlü olandan alsam telefondan ABS-SRS Lambasını söndürebilirmiyim telefondan ? Yoksa ustadaki pc programları gibi ayrı bi şekilde bağlanan cihaz mı gerekli ?

Obd en pratik şeklidir. Basit ve anlık olan arızaları silebilirsiniz. Önemli ve devamlı olan bir arıza var ise silinse bile tekar arıza lambasını yakar. Asıl problemi çözmeye çalışın.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Srs airbag arızalarını bu gibi cihazlarla silmek zor. Zaten srs hatasi bir arıza sebebiyle yanar. Motor arıza lambası gibi değildir. Anlık sondurseniz de geri gelecektir. Soket vs. Kaynaklı olur genelde. yada araç daha önceden kazalı olup airbaglari tamir gördüyse yapabilir.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Hocam hiç bi sorun yokken Akü bitti 2 gün araç akü olmadan durdu, yeni aküyü taktığımızda Abs-Srs yandı hepsi bu

Aksine aracın hataları sıfırlaması lazımdı. Bulunduğunuz yerde arıza tespit yapan biryer varsa bir baktırın isterseniz. Elinizde Elm327 varsa aşağıya bıraktığım linkten son sürümü indirerek cep telefonunuzdan bağlanmayı deneyin.

Geri