Ön camı taşla çatlatmışlar

Volkoo

0
Selam arkadaşlar. Aracım kapımın önünde anladığım kadarı ile bilinçli şekilde tas vurularak kırılmış. Mahalle de mobese de Yok ne hikmetse. Malatya Ilıcak’ta kasko dan degişim düşünüyorum. Bakalım inşallah orjinal gibi olur. AyrıcA üzüldüğüm nokta taş direğe değip sekmiş cama boyada kalkmış resmî de ekliyorum siz tecrübeli dostlardan yardım bekliyorum253437D4D3DE49-02B6-417B-883B-04A292C202A9.jpegö

Aracınız
Civic FD6 2008
Selam arkadaşlar. Aracım kapımın önünde anladığım kadarı ile bilinçli şekilde tas vurularak kırılmış. Mahalle de mobese de Yok ne hikmetse. Malatya Ilıcak’ta kasko dan degişim düşünüyorum. Bakalım inşallah orjinal gibi olur. AyrıcA üzüldüğüm nokta taş direğe değip sekmiş cama boyada kalkmış resmî de ekliyorum siz tecrübeli dostlardan yardım bekliyorumEkli dosyayı görüntüle 253437Ekli dosyayı görüntüle 253437ö
Geçmiş olsun hocam.Cam değişiminde bir sıkıntı olmaz.Kaporta kısmınıda rötuş boya ile hâllolur.

S

Silinen üye 20336

Guest
Selam arkadaşlar. Aracım kapımın önünde anladığım kadarı ile bilinçli şekilde tas vurularak kırılmış. Mahalle de mobese de Yok ne hikmetse. Malatya Ilıcak’ta kasko dan degişim düşünüyorum. Bakalım inşallah orjinal gibi olur. AyrıcA üzüldüğüm nokta taş direğe değip sekmiş cama boyada kalkmış resmî de ekliyorum siz tecrübeli dostlardan yardım bekliyorumEkli dosyayı görüntüle 253437Ekli dosyayı görüntüle 253437ö
Geçmiş olsun... ?

Kaportadaki kısma rütuş yapılabilir.
Cam değişimiyle ilgili olarak;
Kasko sigortası poliçenizin şartlarına bakmanız gerekiyor.
İlk değişim hasarsızlığı etkilemeyebiliyor. Yada cam değişimini yetkili serviste yaptırırsanız hasarsızlık kademeniz 1 aşağı düşüyor. Düşmesini istemiyorsanız cam fiyatındaki muafiyet kısmını cebinizden ödüyorsunuz. Kasko firmanızın anlaşmalı olduğu yerde değişim yaptırırsanız muafiyet olmayabiliyor. Bunlar poliçeye göre değişken olabilir. En doğrusu kendi kasko poliçenizdeki ilgili maddeye bakmak.

Kaskonuz yoksa ve değişim dışında çözüm arıyorsanız. İşinin ehli bir oto camcıya gidip cam çatlaklarının ilerleme yönlerini değiştirecek yada durduracak şekilde çizik attırabilirsiniz. Duruma göre bir süre idare edebilir...

Volkoo

0
İyi dilekleriniz için çok sağolun. Ethica adlı şirketle daha 1 ay önce kaskımı yaptım. Mecburen camı değişmek durumundayım ayrıca rötuşu iyi yapan yerler varmıştır. En çokta Çan’ımı sıkan şey art niyetli birisinin yapmış olma düşüncesi. Kazayla olduğunnu bilsem hakkımı kazadır deyip gene helal edecem ama aklıma diğer ihtimal daha ağır basıyor.cam takılırken nelere dikkat etmeliyim

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri