Ön kaputta göçük ???

Alp92

0
Aracınız
Bu gün arabamı yıkadım ve kurularken diikatimi bişey çekti ön kaputta bu göçük bazı insanlardan da duymuştum bu kısıöda göçük olduğnu da sizin arabalarınızda bu durum varmı dikkatlice bakabilirmisiniz acaba ?IMG_7453.jpgIMG_7455.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Agaç veya insaat altinda kaldimı araciniz ? Benim eski fd6 da olmustu bundan daha bariz tavanda .. Agac altına bırakmıstım dondugumde etrafta kozalaklar vardı. Malum bu kozalaklar nasil yerinden kurtuluyorsa mermi gibi dusuyorlar..

2 tane bendede var kargalar ceviz taşırken benim kaptun üstüne düşürdüğünü gördüm ve aynısını oldu

Aracınız
Bende de 1 adet var, O kaput çizgisinin alt tarafına doğru.
Dış etmen falan değil, Bu da c sütünü gibi kronik birsey galiba. Kaporta saçının ince olması ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Bende de 1 adet var, O kaput çizgisinin alt tarafına doğru.
Dış etmen falan değil, Bu da c sütünü gibi kronik birsey galiba. Kaporta saçının ince olması ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

Ne alakası var birader. Arabayı honda sahipleri kötüleye kötüleye değerini düşürdünüz. Gemi sacı gibi kalın mı olacaktı, ne bekliyorsunuz?

Aracınız
Civic FC5 2018
Bence aracın kaputu çok esniyor. Aracı yıkayan kişi biraz fazla kuvvet uygular ise böyle durumların oluşması çok muhtemel. Benim fikrim böyle olabileceği yönünde. Kendi aracımı ilk yıkadığımda tavanı ve kaputu kurularken aklıma ilk gelen buydu...

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ne alakası var birader. Arabayı honda sahipleri kötüleye kötüleye değerini düşürdünüz. Gemi sacı gibi kalın mı olacaktı, ne bekliyorsunuz?

Derdiniz bu zaten aman aracın değeri düşmesin. Bu kadar değer düşmesine takılıyor isen araba yerine dolar-altın alacaksın. Ben ne gördümse onu söylüyorum,

bu güne kadar bunca araç kullandım bariz mukavemeti düşük kaportanin, güvenliğe etkisi olmasa da durum bu ve göçük gibi can sıkıcı durumlara sebep oluyor.

Derdiniz bu zaten aman aracın değeri düşmesin. Bu kadar değer düşmesine takılıyor isen araba yerine dolar-altın alacaksın. Ben ne gördümse onu söylüyorum,

bu güne kadar bunca araç kullandım bariz mukavemeti düşük kaportanin, güvenliğe etkisi olmasa da durum bu ve göçük gibi can sıkıcı durumlara sebep oluyor.

Yahu etmeyin gözünüzü seveyim. Geçen gün Türkiye de en çok satılan yollarda en fazla gördüğümüz bir başka marka aracın tavanına kapısına baktık arkadaşın aracında o da esniyordu. Hatta arkadaşım kendisi aracı için dediki abi sizin aracın markaya karşı gereksiz fazla bir takıntı oluştu. Ben de bundan önce honda fb7, daha önce vw grubu bir araç, ondan önce de d segmenti opel marka bir araç vardı. Hepsi de yeni araçlardı. Onu da yıkarken tavanı esniyor, kapıya yaslanınca kapı esniyordu. Nedir bu Honda yı yerden yere vurmaya çalışma çabası?

Aracınız
Aynı göçükler benim arabada da var. Tesadüf olması imkansız gibi. Arkadaşımın arabasında da aynı bölgede var.P_20180511_181636_vHDR_Auto_1_1.jpg

Alp92

0
Aracınız
Yahu etmeyin gözünüzü seveyim. Geçen gün Türkiye de en çok satılan yollarda en fazla gördüğümüz bir başka marka aracın tavanına kapısına baktık arkadaşın aracında o da esniyordu. Hatta arkadaşım kendisi aracı için dediki abi sizin aracın markaya karşı gereksiz fazla bir takıntı oluştu. Ben de bundan önce honda fb7, daha önce vw grubu bir araç, ondan önce de d segmenti opel marka bir araç vardı. Hepsi de yeni araçlardı. Onu da yıkarken tavanı esniyor, kapıya yaslanınca kapı esniyordu. Nedir bu Honda yı yerden yere vurmaya çalışma çabası?

Hocam yanına bi tane polo golf lean jetta ne alırsan al bi de fc5 al kaputun ortaya bi bastır böyle çok güçlü değil hafif farkı görmemek imkansız. Ben arabamı seviyorum tamam ama 160dan sonra kaput dalgalanıyor tamam esnek olsun hafif olsunda bari dalgalanmasın yani o da yok. İnsanın canı sıkılıyor çoluk çocuk yolda arabaya yaslanır da sac göçer diye korkar oldum tamam şase sağlam ama bu durumlar insanı huzursuz ediyor. Ben hondayı hiç kötülemem kötülemeye çalışmam ama hiçbi araba markası da babamızın oğlu değil yalan söylemeye gerek yok.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri